گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید ایستگاه های تلویزیونی به جلو PAC آگهی


می گویند آن را به دروغ مدعی جمهور به نام coronavirus جعل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین گفت: ایستگاه های تلویزیون به توقف در حال اجرا و تبلیغ از اولویت های ایالات متحده آمریکا اقدام صندوق یک سوپر پک پشتوانه مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دموکراتیک حریف در انتخابات عمومی جو بایدن و یا ممکن است آن سو.

اولویت های ایالات متحده آمریکا رئیس پسر سیسیل توییتی که بس-و-دست برداشتن نامه در مورد آن تبلیغ شد یک مزیت به علت خود.

این کمپین می گوید که این آگهی که ترکیبی از فایل صوتی رئیس جمهور کم اهمیت جلوه دادن جدیت از این ویروس در ابتدا به دروغ می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus جعل.

آگهی شامل فایل صوتی رئیس جمهور گفت: “کرونا ویروس” پس از آن تقریبا بلافاصله یکی دیگر از کلیپ های صوتی و گفت “این جدید خود را جعل.” در جعل مرجع تهمت بود با اشاره به دموکرات گفت که او سیاسی است. virus. در میان سایر کلیپ ها به رئیس جمهور گفت: “یک روز آن را مانند یک معجزه آن را ناپدید می شوند” و “ما واقعا فکر می کنم ما به انجام یک کار بزرگ در نگه داشتن آن را به یک minimumn” در حالی که یک گراف را نشان می دهد coronavisus موارد خونتان.

در نامه ای به ایستگاه های کمپین گفت: تبلیغ آشکارا نادرست و گمراه کننده اشاره کرد به داستان گفتن تهمت نمی تماس با ویروس جعل از جمله در واشنگتن پست یک خروجی مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول تماس جعلی به پایان رسید و با تهدید:

“[S]hould شما قادر به فورا متوقف کند پخش PUSA آگهی “نمایی تهدید”, Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc. انتخاب خواهد شد اما به دنبال تمام راه حل های قانونی موجود به آن در قانون و در حقوق صاحبان سهام; ما نمی خواهد بیکار ایستادگی و اجازه می دهد تا شما را به پخش دروغ و فریبنده و گمراه کننده اطلاعات مربوط به رئیس جمهور تهمت بهداشت و درمان مواضع و بدون نتیجه است. “

تحت FCC را برابر با زمان قوانین رسانههای لازم نیست به اعتبار موجود به نامزدهای اما اگر این کار آنها باید آن را در دسترس برای همه نامزدها. کسانی که پروانه “نباید هیچ قدرت از سانسور بیش از مواد پخش شده توسط هر نامزد.” اما فوق العاده PAC تبلیغات که در حال اجرا توسط فردی نامزدها را هیچ از این زمان برابر سانسور سپر.

با توجه به تپه تهمت و مبارزات انتخاباتی نیز خواست توییتر قرار داده جدید خود را “دستکاری رسانه ها” برچسب ویدئوها ادعا او به نام ویروس جعل اما توییتر انجام داده است و نه بیشتر.

مرتبط با: FCC را Carr انتقاد توییتر برای ‘Mainpulated برچسب’ در بایدن تصویری

توییتر هم یک “دستکاری” تگ های ویدئویی توییتی توسط کاخ سفید مدیر رسانه ای دن Scavino که در ترکیب کلیپ های صوتی آن را به نظر می رسد که بایدن گفت که دموکرات ها نمی تواند برنده و تهمت خواهد بود دوباره انتخاب شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>