گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتظار می رود به حالت تعلیق ویزای H-1B برای بقیه سال

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به حالت تعلیق ویزای H-1B برای کارگران بسیار ماهر, در میان دیگران, تا پایان سال, با یک منظور پیش بینی شده و به زودی با توجه به NPR.

که نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد هر کسی که در حال حاضر در کشور می تواند تاثیر قابل توجهی در منطقه خلیج شرکت های فن آوری و آن نیروی انسانی شرکت هایی که به مدت طولانی با تکیه بر ویزا برای دیدار با چه شرکت طرفداران می گویند حیاتی کارگر ماهر کمبود.

اما این ویزا به مدت طولانی مورد بحث بوده است با برخی از کارگران با تکنولوژی و گروه هایی که فشار برای محدودیت در مهاجرت decrying آن را به عنوان یک راه برای شرکت های فن آوری را در پایین کارگران پرداخت می شود برای تضعیف آمریکا مبتنی بر کارکنان است.

اعلام می آید بر روی پاشنه از یک شکست در دیوان عالی کشور از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای پایان دادن به DACA برنامه فراهم می کند که حفاظت از اخراج و اجازه کار برای مهاجران که وارد به ایالات متحده به عنوان کودکان بدون اسناد و مدارک. اوایل سال جاری دولت نیز به طور موقت متوقف صدور کارت سبز. سفارش نیز خواهد آمد تنها چند هفته پس از دولت فدرال اعلام کرد این امر رزومه premium پردازش ویزای H-1B در ماه ژوئن.

با توجه به NPR منظور اجرایی بیش از ویزا که همچنین تحت تاثیر J-1 ویزای برای محققان و اساتید و دیگران و همچنین به عنوان H-2B ویزا برای کارگران فصلی, است هنوز در حال مذاکره است. در میان نقاط از مشاجره این است که آیا au pairs — زنده-خارجی مراقبان — را شامل می شود, اخبار سازمان گزارش شده است.

این منظور نیز شامل معافیت برای سفر به تایید وزارت امور خارجه ایالات متحده در مورد اساس و نمی شود به H-2A کارگران کشاورزی, NPR گزارش شده است.

زمانی که فن آوری مورد علاقه ویزا, آن است که مورد استفاده قرار گیرد هر سال به هزاران نفر از کارگران ماهر بالا به دره سیلیکون. ویزا باید اسپانسر شده از طرف یک کارفرما در آمریکا و می تواند هزاران دلار هزینه در وکیل و پر هزینه است. آخرین آنها به مدت سه سال و می توان توسعه یافته تا شش سال است.

تا کنون در سال 2020 Facebook تایید شده برای 666 جدید و تمدید ویزا برای آن منلو پارک و گوگل تایید شده برای 824 جدید و تمدید ویزا برای آن کوه مشاهده دفاتر. غول تکنولوژی اپل تایید شد برای 670 جدید و تمدید ویزا برای آن کوپرتینو دفاتر و ماشین های الکتریکی تولید کننده تسلا دریافت 186 جدید و تمدید ویزا برای دفاتر خود در پالو آلتو و آن فرمونت کارخانه.

این ویزا نیز محبوب در دانشگاه ها — دانشگاه استنفورد تصویب شد برای 94 ویزا در این سال و دانشگاه کالیفرنیا در برکلی برای 39.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>