گزارش: وزارت امور خارجه وزارت دادگستری حملات آالمدا کانتی سایت

با توجه به یک ایستگاه تلویزیونی, اخبار, گزارش اواخر سه شنبه, عوامل با وزارت کالیفرنیا از عدالت را اجرای قانون بخش حمله سه آالمدا کانتی محل تصرف هزاران نفر از N95 و فولاد ماسک.

یک NBC Bay Area خبرنگار اجتماعی رسانه ای پست به نقل از یک نفر که گفت: 50,000 ماسک گرفته شد.

در بیانیه ای در اوایل روز سه شنبه. دولت دادستان کل خاویر بکررا و Commisioner کسب و کار نظارت Manuel Alvarez شهروندان هشدار داد در مورد سرمایه گذاری کلاهبرداری مربوط به COVID-19 pandemic مربوط به اتهام درمان یا واکسن و همچنین تلاش برای تامین تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک و دستکش.

“کلاهبرداران ممکن است سعی کنید به استفاده از زمان همه گیر با این ادعا معجزه درمان یا راه حل های تجهیزات پزشکی کمبود” بکررا گفت: در بیانیه ای که.

“سرمایه گذاران باید مراقب باشید از هر گونه سرمایه گذاری در این ادعا به آدرس COVID-19 بحران است. قبل از اینکه شما ترک خود را سخت به دست آورده پول به طور کامل بررسی شرکت ها و افراد درگیر. بهتر است به تحقیقات از پشیمانی.”

آلوارز نیز وزن در و گفت: “[من]n بار بحران, بد, بازیگران اغلب طعمه پس از سرمایه گذاران که به خصوص در مورد امور مالی خود را. کالیفرنیا سرمایه گذاران باید به خصوص مراقب باشید و با احتیاط از سرمایه گذاری مربوط به کوروناویروس.”

تماس به بیانیه وزارت عدلیه در دفتر مطبوعاتی بودند بازگشت و اواخر روز سه شنبه.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>