گزارش: قدرت 5 کنفرانس بحث در مورد تعویق انداختن فوتبال

رئیس جمهور از ده دانشگاه بزرگ آماده هستند به “پلاگین” در پاییز, ورزش فصل, که منجر به یک کنفرانس تلفنی بین قدرت 5 کمیسیون به بحث در مورد امکان بازی فوتبال در پاییز, ESPN گزارش روز شنبه.

بیشتر چه, ESPN گزارش داد که منابع متعدد آمده اند به این باور بیش از 48 ساعت گذشته است که به تعویق انداختن یا لغو این فصل فوتبال اجتناب ناپذیر به نظر می رسد اما قدرت 5 لیگ نیاز به عمل به منظور دریافت دیگران به دنبال.

“هیچ کس می خواست برای اولین بار به آن را انجام دهد” یک قدرت 5 مربی ESPN گفت: “و در حال حاضر هیچ کس می خواهد به گذشته است.”

بر اساس این گزارش ده بزرگ رئیس جمهور ملاقات روز شنبه برای بحث در مورد وضعیت سقوط ورزش های نجومی در میان COVID-19 همه گیر و آمد دور که مایل به دانستن اگر دیگر کمیسیون و رئیس جمهور از دیگر قدرت 5 کنفرانس موافق به تعویق انداختن فوتبال با امید از بازی های ورزشی در بهار.

که منجر به یکشنبه تماس میان تمام پنج همایش. پس از تماس یکی قدرت 5 مدیر ورزشی ESPN گفت: “این نگاه خوب نیست.”

ESPN گزارش داد که روسای جمهور و روسای Pac-12 موسسات در حال برنامه ریزی برای دیدار روز سه شنبه.

همانطور که برای ACC بزرگ 12 و ثانیه که در این کنفرانس به حال می خواستم به ارزیابی وضعیت دانش آموزان پس از بازگشت به دانشگاه در این ماه اما ESPN اعلام کرده است که هر گونه تعویق توسط Pac-12 یا بزرگ ده نیروی ممکن است دست خود را.

اواسط آمریکا, کنفرانس در روز شنبه رای به تعویق انداختن سقوط ورزشی ساخت آن برای اولین بار FBS کنفرانس به تعویق انداختن فوتبال است. مک امیدوار است به بازی در بهار به جای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme