گزارش: NHL نظر یک شهرستان در هر بخش طرح, St. Paul توسط یک سایت به نام

به جای نگاه کردن به تنها خنثی محل برای میزبانی بازی NHL زمانی که بازی رزومه زیر coronavirus همه گیر لیگ بنا دارد با توجه به برنامه ریزی به تیم از هر بخش در یک سایت.

Elliotte فریدمن از کانادا Sportsnet نوشت شنبه چهار شهرستان طرح می تواند با تصویب tripleheaders برگزار روزانه در هر سایت. بازیکنان ارتباط نیاز به تصویب آن استراتژی استفاده می شود.

NHL نیست فکر خنثی سایت بازی ها با توجه به فریدمن.

بررسی گسترش COVID-19 اطراف NHL بازارهای فریدمن استدلال که نامزدها به شهرستانها میزبان را شامل ادمونتون (آرام بخش), St. Paul (بخش مرکزی) و رالی, N. C. (شهری را بدست آورد). او نه در لیست جبهه دونده برای Atlantic Division است که تیم در بوستون, بوفالو, دیترویت مونترال و اتاوا تمپا تورنتو و طلوع آفتاب, Fla.

NHL همچنین ممکن است نگه داشتن این پیش نویس در ماه ژوئن با توجه به فریدمن. اما واقعیت این است که 2019-20 فصل ممکن است تکمیل شود و سپس خواهد مسائل پیچیده به عنوان پیش نویس به منظور به طور سنتی تنظیم شده است بر اساس قبل از فصل جدول رده بندی.

لیگ نیز باید برای تعیین نحوه رسیدگی به شرطی پیش نویس میدارد که دست به دست در قبل از معاملات به عنوان قرار دادن آنها اغلب بستگی به تیم حذفی نتایج.

پیش نویس برنامه ریزی شده بود به محل 26-27 ژوئن در مونترال, اما آن را به طور نامحدود به تعویق افتاد و در تاریخ 25 مارس. ممکن است NHL ممکن است حرکت آن پیش نویس به صورت آنلاین-تنها در قالب چنین به عنوان یکی از WNBA استفاده می شود در هفته گذشته و NFL استفاده خواهد شد این هفته.

NHL فصل بود به حالت تعلیق در مارس 12, با همه تیم پس از بازی بین 68 و 71 از خود برنامه ریزی 82 به طور منظم فصل بازی. این فصل به طور منظم در اصل با توجه به پایان در مارس 4, با برگشتی میله میله برای شروع مدت کوتاهی پس از آن. نهایی جام استنلی خواهد برگزار شده است در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>