گزارش: فلوریدا مرد صرف PPP پول در Lamborghini Huracan

توسط Paul P. Murphy | ایسنا

یک مرد در میامی فلوریدا با اتهام تقلب در بانک به اتهام دروغ گفتن در PPP برنامه های کاربردی وام و صرف پول در اقلام لوکس مانند لامبورگینی Huracán EVO, مقامات فدرال می گویند.

بودجه از $521 میلیارد چک حفاظت از برنامه ها به مقصد برای کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها قادر به نگه داشتن حقوق و دستمزد کارگران در سراسر coronavirus بیماری همه گیر.

دیوید تایلر Hines, 29, نه تنها در زمینه جعلی PPP برنامه های کاربردی, بلکه صرف پول در یک $318,497.53 لامبورگینی Huracán EVO و دیگر “لوکس و وسایل شخصی” از جمله نزدیک به 5000 دلار در Saks Fifth Ave, بیش از $11,000 در دو میامی-منطقه هتل ها و $8,530 خرید در Graff Diamonds, محققان می گویند.

“وجود دارد به نظر نمی رسد به هر هدف کسب و کار برای اکثر اگر نه همه از این هزینه های” شکایت کیفری می خواند.

سی ان ان به دست آمده یک عکس از یک آبی لامبورگینی از طریق اجرای قانون منبع که آنها می گویند یکی Hines’ خریداری شده است.

بانک سوابق به دست آمده توسط ما پستی محققان نشان می دهد Hines کردم تقریبا 4 میلیون دلار در مالیات دهندگان دلار از طریق سه کم بهره بخشایش PPP وام. او در ابتدا درخواست $13.5 میلیون دلار در هفت PPP برنامه های کاربردی وام و ادعا خود را چهار شرکت نیاز به بودجه برای ادامه پرداخت کارکنان.

“کسانی که ادعا کارکنان یا وجود نداشت و یا به دست آورده کسری از آنچه Hines ادعا کرد” ما پستی بازرس Bryan Masmela نوشت: در شکایت است.

شارژ سند در ادامه به توجه داشته باشید که مشتریان ادعا کرده اند در اداره بهتر کسب و کار وب سایت است که دو نفر از Hines’ شرکت با استفاده از طعمه و سوئیچ شیوه ها و دیگر فعالیت های فریبکارانه.”

همچنین یکی از این شرکت ها تا به حال ثبت آن اجباری گزارش سالانه با فلوریدا وزارت امور خارجه در مدت دو سال.

“دیوید مشروع صاحب کسب و کار که مانند میلیون ها نفر از آمریکایی ها رنج می برد از نظر مالی در طول همه گیر” Hines وکیل چاد Piotrowski سی ان ان گفت در بیانیه ای. “در حالی که به نظر می رسد اتهامات بسیار جدی به ویژه در نور از همه گیر دیوید نگران است به او بگویید طرف داستان هنگامی که زمان می آید.”

اگر گناهکار Hines چهره تا 1.000.000 دلار جریمه و تا 30 سال زندان برای تقلب در بانک; تا 1.000.000 دلار جریمه و تا 30 سال زندان برای اظهارات نادرست به یک وام موسسه; و مجازات زندان تا ده سال برای درگیر شدن در معاملات غیر قانونی درآمد حاصل.

هفته گذشته سی ان ان وابسته WSVN می گوید آنها شد ضبط زمانی که Hines جریمه شد 100 دلار برای پوشیدن ماسک در میامی.

در مصاحبه با Hines او شکایت به WSVN که اکثریت PPP بودجه قرار بود به کسب و کار بزرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر