تشکر. McNerney خواستار FCC برای آزاد کردن تمام 6 GHz

به نقل از بیماری همه گیر و اهمیت WiFi

Rep. جری McNerney (D-کالیفرنیا.) گفت: FCC به ماندن در دوره رئیس Ajit Pai پیشنهاد برای باز کردن تمام 1200 مگاهرتز از 6 GHz band به بدون مجوز فای.

دره سیلیکون محکم پشت این پیشنهاد به عنوان McNerney نوشت که Pai در اوایل سال جاری فراخوانی برای تمام طیف.

پخش که با استفاده از بخشی از آن به صورت الکترونیکی جمع آوری اخبار (ENG) نیست assuaged توسط Pai اطمینان خود را طیف می توان به اشتراک گذاشته و بدون پتانسیل تداخل مضر و خواسته اند FCC به رزرو 80 مگاهرتز که 1200 مگاهرتز از طیف برای این منظور گفت که همه گیر است و قرار دادن یک علامت تعجب در اهمیت اخبار محلی و اطلاعات که ملت رفتن به منبع و که اجازه می دهد بدون مجوز در کل گروه می تواند تهدید کند.

مرتبط با: NAB انتقاد کامپیوتر شرکت بیش از 6 GHz موضع

McNerney آن را می بیند متفاوت همچنین با استناد به COVID-19.

“این بیماری همه گیر ساخته شده است آنچه در حال حاضر نیاز مبرم به صورت اضافی بدون مجوز طیف حتی بیشتر فوری,” او گفت: (مارس 22) در بیانیه ای. “همانطور که ما تنظیم به آنچه که به احتمال زیاد رفتن به طبیعی جدید—که در آن جهان ما حرکت می کند به طور فزاینده ای آنلاین و ما با تکیه بر WiFi برای teleworking, آموزش از راه دور پزشکی از راه دور و شرکت در زندگی روزمره از آن است که حتی بیشتر مهم است در حال حاضر این است که بیشتر با طیف اختصاص داده شود به صورت بدون مجوز استفاده کنید. من خوشحالم برای دیدن که مطابق با آنچه من خواسته است که در گذشته رئیس Pai در حال حرکت رو به جلو با ساخت 1200 مگاهرتز از 6 گیگاهرتز باند بدون مجوز در دسترس برای استفاده در حالی که همچنین با در نظر گرفتن مراحل برای محافظت از وقت کاربران فعال در این گروه از تداخل مضر. این طیف مهم خواهد بود برای باز کردن قفل و نوآوری و ایجاد فرصت های جدید برای مصرف کنندگان آمریکایی و کسب و کار و باریک شدن شکاف دیجیتال.”

کابل پهن باند اپراتور نیز تشویق به آزاد کردن بیشتر بدون مجوز فای برای hotpots که در حال اولیه خود را پهن باند تلفن همراه بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>