از بین بردن شکوفه گل شمعدانی, نگهداری گل های شاخه بریده تازه و خرگوش مشکلات

یک: رشد geraniums در پنجره های آفتابی است یک راه عالی برای زمستان آنها را تا زمانی که آنها آماده برای, هوای آزاد, باغبانی فصل یک بار دیگر. و یا می توان آنها را نگه داشته و رو به رشد در زیر چراغ های فلورسنت به عنوان ما را در زیرزمین. این مانند در اختیار داشتن بهار در زمستان. Geraniums نیز می تواند نگهداری در سرد زیرزمین جایی که آنها باید توانایی برای رفتن نیمه خفته.

به تشویق شمعدانی گیاهان برای تبدیل شدن به خوبی شاخه و کلفت در طول زمستان از بین بردن گل ها کمک می کند تا انرژی مستقیم به جوانه و ساقه و برگ. اما اگر گیاهان انبوه و شدید با بهره گیری از گل در زمستان خوب است. در مارس 1, برش geraniums به 4 تا 6 اینچ بالاتر از سطح خاک و شروع لقاح هر دو هفته. نگه داشتن تمام جوانه های گل حذف به عنوان آنها به نظر می رسد حداقل تا اواخر ماه آوریل است. که کمک می کند تا نیروی جدید و تازه رشد به عنوان روز دیگر تبدیل نور و سطح افزایش, ساخت, تازه, گیاهان مقاوم.

چرخش گیاهان به طور منظم به طوری که آنها نمی شوند یک طرفه و یا کشش به سمت نور است. شما ممکن است مایل به بالا بردن پنجره سایه تمام راه را به عنوان geraniums عشق winter sun. در اواسط ماه مه ، geraniums باید به خوبی شاخه و گل های خوبی برای حرکت در خارج از منزل در هنگام خطر يخبندان کمتر احتمال دارد.

س: هر سال من, شوهر من اقدام به خرید گل برای روز ولنتاین. من همیشه استفاده از بسته نگهدارنده می آید که با گل. وقتی که من نیاز به اضافه کردن بیشتر آب به گلدان من شنیده ام شما می توانید با اضافه کردن کمی 7UP یا شکر به آب مورد استفاده برای دوباره پر کردن گلدان. این است که یک ایده خوب است ؟ — جودی M. Casselton N. D.

یک: این نگهدارنده که گل فروشی ها عرضه شده است به خصوص فرموله شده برای کمک به کاهش, گل, گذشته دیگر با افزایش جذب آب و کاهش رشد ارگانیسم های مضر که ممکن است بلوک برش بنیادی سطوح. اگر چه 7UP ممکن است کاهش رشد موجودات زنده و قند و شکر ممکن است عرضه برخی از saplike انرژی اشتباه نسبت می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

اگر چه دستور العمل های خانگی را می توان با استفاده از گلفروش را نگهدارنده است جایگزین امن تر برای رسیدن به موفقیت. در ابتدا قبل از قرار دادن گل در گلدان دادن هر ساقه یک تازه قطع حمایت می کنند بهتر جذب آب و زندگی طولانی تر.

س: خرگوش کاملا از بین بردن من جوان arborvitae همیشه سبز. به سختی وجود دارد هر گونه سبز سمت چپ و آنها جویده کردن شاخه به اینترنتی. آن را دوباره در بهار از بخشی که باقی مانده است ؟ — C. هانسن فارگو.

یک: متاسفانه اکثر همیشه سبز از جمله arborvitae نمی بازسازی شاخ و برگ بر روی شاخه ها است که باید جویده شده به شدت به عنوان شما توصیف. در زمستان سال گذشته و خرگوش خسته شش جوان ما arborvitae مصرف شاخه های در راه را به عنوان عمق برف افزایش یافته و سپس به پایان رسید در راه را به پایین به عنوان برف ذوب شده. درختچه های مورد نیاز تعویض.

برگریز (برگ) درختچه دارای مزیت است زیرا اکثر توانایی شعبه آزادانه از پایه اگر خرگوش مصرف بالای شاخه و یا ساییدن پوست. آسیب دیده و بخشهایی از یاس زغال اخته, spirea, گل رز, گل ادریس و دیگر مورد علاقه خرگوش خوراکیهای می توان هرس کاملا به شدت در اوایل بهار و اکثر تک به تک خوب اغلب بهتر از قبل.

اگر شما یک باغبانی و یا مراقبت از چمن, سوال, ایمیل همین Kinzler, NDSU فرمت-Cass County, در kinzlerd@casscountynd.gov تماس بگیرید و یا 701-241-5707. پرسش و پاسخ با درخواست تجدید نظر گسترده ممکن است منتشر شود پس لطفا خود را شامل نام شهر و دولت برای مشاوره مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر