به خاطر سپردن ‘ضربه’

ضربه returner را از طریق شکست گوه و با ساترلند در تعقیب کرده بود یک بازیکن در سمت چپ در مقابل او: پرستاران کیکر تام دمپسی.

“دمپسی آن را در زمان مناسب در معده و من رفتم آن مرد برگشت و ضربه دمپسی در سمت راست زیر چانه و کلاه پرواز کردن چرا که او هرگز عینک chinstrap,” ساترلند به یاد می آورد خنده. “دمپسی رفت به حاشیه و گفت:” وای کسی فقط در مورد کشته شدن من است.’ من به او بگویید که آن را به من بود تا زمانی که او را دیدم آن را (در فیلم جلسه) در روز دوشنبه و سپس او را تعقیب من در سراسر این زمینه است.”

دمپسی 73 که با وجود از دست رفته انگشتان پا بر روی پای راست خود را لگد 63-حیاط زمینه هدف است که در سال NFL رکورد بود که برای بیش از چهار دهه است. او روز شنبه, آوریل 4 گزارش از coronavirus. او مبتلا به زوال عقل در 2012.

در افسانه ای عکس های نمایش داده شده در روزنامه ها در سراسر کشور بعد ساترلند که ساکن در Duluth, یکی از دو بازیکن که انجام دمپسی کردن زمینه آن روز.

“تام بود یکی از دوستان من” ساترلند گفت: یادآوری این بار خوب آنها بود. “او به من آموخت که چگونه به خوردن صدف خام و او حتی به من اجازه زدن یک زمان. او گفت که او تا به حال یک پا درد. او یک مرد بزرگ. آن را فقط بیش از حد بد است.”

نیواورلئان بود که تنها در چهارمین فصل NFL در سال 1970 و تلاش شد.

مربی تام ترس اخراج شد و پس از یک 1-5-1 شروع و جایگزین توسط J. D. رابرتز که اولین بازی بود 19-17 پیروزی بر Detroit Lions که در آن دمپسی را 63-yarder برنده آن در آخر بازی.

دمپسی زدن در نوامبر. 8 و 1970 در Tulane ورزشگاه در New Orleans را درهم شکست رکورد قبلی با هفت متری, مجموعه هفده سال پیش توسط بالتیمور کلت’ برت Rechichar. دمپسی ضبط شد و سه بار قبل از شکسته شدن در دسامبر. 8, 2013 توسط Broncos کیکر مت Prater 64-حیاط زمینه هدف در هوا نازک از دنور درست قبل از نیمه.

“آن را در گرما از بازی” ساترلند گفت. “تام ضربه برنده این بازی برای ما است.”

در حالی که وزارت اطلاعات را لگد زده شیرها نبود یک شوک به پرستاران که تا به حال دیده می شود او بمب در ضربات تمرین.

“ما می دانستیم که او در طول انجام آن” ساترلند به یاد می آورد. “و این بود پایان بازی بودند و ما بنابراین آنچه وجود دارد به از دست دادن ؟ این یک پیروزی بزرگ است.”

دمپسی متولد شد و در میلواکی با پا روی پای راست خود را و هیچ انگشتان دست راست خود را. او با حضور در مدرسه عالی و دانشگاهی در جنوب کالیفرنیا. او رفت و undrafted از Palomar کالج در سال 1969 به دست آورده اما تیم اول تمام نرم افزار و نرم افزار کاسه افتخارات برای تنها زمانی به عنوان یک تازه کار که در آن سال.

ساترلند 71 سابق ویسکانسین-برتر standout شد دفاعی lineman, حمله گارد وسط linebacker و همچنین پشتیبان گیری کیکر برای پرستاران پس از او به وزارت اطلاعات هست.

ساترلند گفت: آنها را. آنها در مورد همان سن و تنها گاهی اوقات ضربه زدن به محله فرانسوی با هم.

“او فقط یک پسر خوب و یک heckuva کیکر; او نه تنها لگد آن را دور اما او لگد آن بالا است. او بسیار قوی پا” ساترلند گفت. “هنگامی که او لگد فوتبال آن را مانند یک انفجار. این نوع یک قطعه مربع در پایان جزئی پا و آن صدا مانند یک پتک زمانی که به توپ ضربه زد.”

ساترلند به خاطر تجمع به ضربه هست. بیلی کیلمر بود کارفرمایی و او انداخت تصویب به امام داد که فرود آمد درست در مقابل ساترلند ایستاده در حاشیه.

“تنها چیزی که در مرزهای خود بودند ناخن پا” ساترلند گفت. “این احتمالا 15 یا 20-حیاط منتقل می کند و او را به راه اندازی این زمینه هدف است. (Lions defensive tackle) الکس Karras من حتی نمی فکر می کنم او با عجله ضربه. او فقط ایستاده بود برگشت و خندید و او را به فکر هیچ راهی وجود دارد که او می تواند آن لگد که به دور.”

ساترلند در ادامه برای تبدیل شدن به یک عضو از وایکینگها مینه سوتا’ افسانه ای بنفش مردم خواران. او تنها یک سال در نیواورلئان بود اما یکی از به یاد ماندنی در بخش بزرگی از آنجا که ضربه.

ساترلند نگاه در جشن, عکس روز دیگر. او شماره 60 در شات, اما او نمی تواند کشف کردن که هم تیمی بود که کمک کرد حمل 275 پوند دمپسی کردن این زمینه است.

“من تصویر در این مقاله است. در سراسر کشور” ساترلند گفت:. “تمام حاشیه خالی بر روی زمینه. ما برنده این بازی بود و آن را (تقریبا) تنها بازی ما برنده تمام سال (دوباره خندید). که یک معامله بزرگ است. من نمی توانم به یاد داشته باشید آنچه گفته شد, پس از, اما بسیاری از سرگرم کننده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>