سفر ما بود و بیش از 500 کیلومتر و در زمان دو روز کامل.

ما آغاز شده در 5 صبح روز یک شنبه در نورتریج و ادامه داد: یکشنبه پس از پایان دادن به در لاگونا بیچ.

من #GirlDad بنابراین من در زمان دختر من. یاسمین, 21, ممکن است به اشتراک گذاشتن شور و شوق من برای بسکتبال اما ما به اشتراک بگذارید شور و شوق برای هنر است. ما هر دو از هنرمندان.

مرگ Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر در یک Jan. 26 کشته در کالاباساس تا به حال تاثیر عمیقی بر نه تنها خانواده ما, اما ما شاهد دست اول چگونه آن را تحت تاثیر جنوب کالیفرنیا جامعه به ما آموخته است که از ده ها تن از نقاشی های دیواری ظاهر در دیوارهای ساختمان در سراسر منطقه است.

اگر چه برنامه ما هرگز به ما اجازه نقاشی دیواری با هم در خود افتخار ما بهترین چیز بعدی: سفر ما تقریبا تمام کسانی که به ما آموخته حدود 50 تا دقیق.

به دلیل ترافیک و زمان ما باقی می ماند فقط چند دقیقه در هر نقاشی دیواری. من دختر یابی با GPS در حالی که من سوار.

پیدا کردن هر یک از نقاشی دیواری بود مثل یک شکار روبنده. هیجان ساخته شده است که ما با نزدیک شدن هر سایت به دنبال گاهی اوقات سخت به نقطه جایزه.

ما شگفت زده شدند و نه تنها با استعداد و خلاقیت و احساسات بیان شده در هر یک از نقاشی دیواری, بلکه اندازه آنها. یک نقاشی دیواری اندازه گیری تقریبا از 1200 متر مربع است. به طور کامل درک چنین عظیم و شگفت آور آثار هنری در چنین مدت زمان محدود غیر ممکن بود.

اما وجود دارد یک پاداش است. بیشتر ما به ما در سفر ما بیشتر لذت می برد زمان با هم به تأمل در روابط ما و تحسین و عشق و پیوند است که کوبه و جی جی بود.

به عنوان یاسمین قدردانی از نقاشی های دیواری نیست فقط در مورد کوبه.

“آنها نه تنها تمرکز بر روی کار خود را و چگونه خوب او در بازی بسکتبال. آنها نیز با تمرکز بر رابطه او با دخترش,” او گفت:. “در این سن من گاهی اوقات فراموش کرده ام چقدر خوش شانس هستم که با محبت پدر و مادر و احاطه شده توسط آن است.”

هر نقاشی دیواری گفت: یک داستان عاطفی. و به عنوان یک پدر و احساسات است که welled داخل شد.

میراث که کوبه سمت چپ برای کودکان, عمیق تحسین است که جی جی به حال برای پدر و شور و شوق آنها با هم مشترک برای بسکتبال الهام بخش برای هر پدر. نقاشی های دیواری دستگیر شده است.

“مردم نیاز به متوقف کردن و درک مطلب که آنها در اطراف آنها را دلیل این که شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که آنها گرفته می شود به دور از شما” یاسمین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im