گروه مذهبی به ارائه ضد خط 3 نامه به Walz

ST. پل — مینه سوتا ادیان گروه قصد دارد به ارائه یک نامه چهار شنبه, فوریه. 19 به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را تحمل اسامی مقامات مذهبی که مخالف خط 3 خط لوله نفت پروژه.

مینه سوتا ادیان قدرت و نور گفت: آن را جمع آوری حدود 570 امضا برای این نامه از جمله کسانی که از رهبران از چندین فرقه از کلیساها در سراسر کشور. روحانی مقامات از کنیسه ها و مساجد و دیگر مکان های عبادت در مینه سوتا امضا این نامه به عنوان به خوبی.

امضا از کالیفرنیا, آرکانزاس, وایومینگ و کشورهای دیگر نیز به نظر می رسد در این نامه است.

و متعلق به اداره شده توسط کانادا شرکت انرژی Enbridge خط 3 خط لوله گسترش بیش از 1000 مایل از آلبرتا, کانادا, به, برتر, Wis. این طرح به جای آن با یک جدیدتر و ظاهرا امن تر خط لوله شده است ملاقات با قابل توجه مخالفان در مینه سوتا بومی جوامع آمریکایی و در محافل زیست محیطی.

مسیر پیشنهادی برای خط لوله جدید را از بین, اما نه از طریق سفید Earh و زالو دریاچه رزرو در شمال مینه سوتا دومی که خط لوله موجود عبور. این خط لوله جدید ادامه خواهد داد اما به قطع سراسر فوند دو لک رزرو.

یک گروه زیست محیطی به عنوان به خوبی به عنوان یک مذهبی, مینه سوتا, ادیان قدرت و نور قصد دارد در اعتراض به خط لوله در کاپیتول دولت با خواندن نام 200-عجیب و غریب بدن آب از آن عبور کند. این گروه گفت که این برنامه ریزی برای جمع آوری بیش از 100 نفر برای این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>