بستگان غمگین: ‘چگونه بسیاری از تظاهرات آن را?’

توسط کریستینا Maxouris و هالی یان | ایسنا

Rayshard بروکس’ بستگان صرف چند هفته گذشته زیر را در سراسر کشور علیه خشونت پلیس.

اما آنها هرگز انتظار می رود که پدر جوان بود و بعد مرد به مرگ در دست پلیس است.

“در ژوئن 12, یکی از بزرگترین ترس ما شد واقعیت” خواهر زاده خود را Chassidy ایوانز گفت. “نه تنها ما از دست دادن یکی دیگر از سیاه و غیر مسلح ، در این زمان آن را فرود آمد بر ما مقابل آستان.”

بروکس 27 کشته شد دو بار در پشت او به عنوان فرار از آتلانتا افسر پلیس خارج از یک رستوران مواد غذایی سریع. او شکست خورده بود یک آزمون هوشیاری پس از به خواب رفتن در ماشین خود را در درایو از طریق خط, مقامات گفت.

ساعت پس از قتل رئیس پلیس اریکا سپر پایین پا. افسر که شات بروکس گرت Rolfe کار اخراج شد. یک افسر دیگر در صحنه Devin برازنان قرار داده شد در اداری وظیفه.

“روز بعد از عموی من قتل او دختر بزرگش نشسته (انتظار) برای پدرش در روز تولد او لباس می آیند و او را اسکیت” ایوانز گفت.

“نه تنها ما صدمه دیده ما عصبانی هستند. زمانی که این کار را متوقف کند ؟ ما نه تنها شفاعت برای عدالت است. ما در حال التماس برای تغییر.”

ظهر دوشنبه به معترضان آب گرفتگی خیابان ها در مرکز شهر آتلانتا decrying بروکس’ مرگ و خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

آنها همچنین خواستار پایان دادن به گرجستان ایستاده خود زمین قانون و شهروند را بازداشت و قانون ساخته شده است که سرفصل های ملی پس از مرگ Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه مرد کشته شده در حالی که آهسته دویدن در جنوب شرقی گرجستان است.

“قبل از آن اتفاق افتاد به ما, من فقط می تواند حدس می زنم که چگونه آن را احساس. اما در حال حاضر من درک می کنم” sobbed بروکس ” پسر عموی Gymaco بروکس.

بروکس ” پسر عموی تاج بروکس گفت: نیروی بیش از حد باید متوقف شود.

“چگونه بسیاری از تظاهرات خواهد آن را به اطمینان حاصل شود که قربانی بعدی شما نیست پسر عموی خود را برادر و عموی خود را به برادرزاده خود دوستان خود و یا همراه خود را به طوری که ما می تواند در نهایت پایان دادن به درد و رنج بیش از حد پلیس به زور پرسید: مبارزه با اشک است.

بروکس’ بیوه گفت: او در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با هر دو غم و اندوه و ترس است.

“من می ترسم هر روز” Tomika میلر گفت: برگزاری یکی از زوج سه دختر. “اعضای خانواده من برو بیرون … (و) من حتی نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به خانه آمده است.”

در سراسر کشور تظاهرات محکوم کردن خشونت پلیس جای گرفته اند و هر روز به مدت 20 روز پس از مرگ جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را در برابر گردن خود را برای تقریبا 9 دقیقه.

شهرستانها گرفته اند نگاه کنید که چگونه خود را به ادارات پلیس در حال تامین و اداره می شود.

به اداره پلیس شهر نیویورک را جابهجا حدود 600 anti-crime unit لباس شخصی افسران کمیسر درموت شیا اعلام کرد. افسران را در “انواع تکالیف از جمله کارآگاه دفاتر پلیس محله و دیگر تکالیف است.” شیا گفت.

“این یک تغییر لرزه ای در فرهنگ چگونه NYPD سیاست این شهر بزرگ است. آن را احساس خواهد شد بلافاصله در میان پنج منطقه وکیل دفاتر. آن را احساس خواهد شد بلافاصله در جوامع ما حفاظت از” شیا اضافه شده است.

چگونه صلح آمیز روبرو می شوند تبدیل به کشنده

پلیس در پاسخ به یک تماس و شب جمعه در مورد یک مرد در یک ماشین در یک وندی drive-thru و شروع به صحبت کردن با بروکس که توافق به جلو. مقامات گفت که او شکست خورده متانت آزمون.

یکی از افسران تلاش برای دستگیری او, که منجر به یک مبارزه بین بروکس و دو افسر فیلم از این حادثه نشان می دهد. بروکس در زمان یک افسر تیزر در طول مبارزه و پس از آن اشاره کرد و آن را در یکی از افسران به عنوان او دور می زد. که افسر پس از آن به ضرب گلوله بروکس.

خانواده, وکیل مدافع, وکیل منطقه و شهردار گفت: Brooks نباید کشته شده اند. برای بیش از 20 دقیقه بروکس در پاسخ به سوالات با آرامش و با پیروی از افسران’ درخواست قبل از آنها سعی در دستگیری او.

“این بسیار دشوار است زمانی که شما نگاه کنید (تصویری) هنگامی که شما نگاه کنید به رفتار آقای بروکس تصور کنید که برخی از زمان کوتاه بعد از آن به پایان می رسد تا با او بودن مرده” Fulton County, دادستان منطقه پل Howard.

چه باید مامور انجام داده اند ؟

این واقعیت است که بروکس غیر مسلح مهم است, سی ان ان, اجرای قانون تحلیلگر چارلز رمزی گفت. اولیه در برخورد یک افسر پرسید بروکس اگر او می تواند پت او و بروکس به توافق رسیدند.

“در حال حاضر شما می دانید که او در اختیار داشتن اسلحه گرم و یا هر گونه دیگر سلاح مرگبار” گفت: رمزی سابق پلیس فیلادلفیا کمیسر.

پس از بروکس به سرقت برده افسر تیزر و فرار “به نظر می رسد او حتی ممکن است به اخراج این تیزر در برخی از نقطه در زمان” رمزی گفت.

اما بعید است که بروکس می شده اند قادر به استفاده از این تیزر برای بار دوم رمزی گفت.

“هنگامی که شما آتش تیزر آن را به بازیافت قبل از آن را می توان دوباره استفاده شود,” او گفت:. “من شک بسیار جدی در صورتی که بسیاری از شهروندان حتی می دانم که چگونه به کار یک تیزر.”

بنابراین به جای تیراندازی بروکس رمزی گفت: افسر می تواند همچنان پا تعقیب “در رادیو و تماس برای کمک.”

“تو ماشین. شما خواسته ایم برای گواهینامه رانندگی خود را. شما می دانید که او چه کسی است. بنابراین حتی اگر شما نمی توانید او را در حال حاضر شما می توانید او را بعد از” رمزی گفت.

“نیاز به بلافاصله دستگیری دور گرفته شده است. و شما می توانید تنها با استفاده از نیروی مرگبار در زیر برخی, بسیار باریک شرایطی مانند” اگر افسر زندگی و یا هر کس دیگری زندگی در خطر است و یا اگر فرد كودكان ونوجوانان به شمار یک خطر جدی است.

“که نه مورد در اینجا” رمزی گفت.

وکیل: گرفتن دست به دستبند, هنوز هم می تواند منجر به مرگ شود

“مردم بپرسید که” چرا (بروکس) مقاومت در برابر اگر آنها در حال تلاش برای قرار دادن او را در دستبند?'” وکیل خانواده L. کریس استوارت گفت.

“آنها قرار داده جورج فلوید در دستبند و او پس از آن کشته شدند. بنابراین فقط قرار گرفتن در دستبند — اگر شما آمریکایی آفریقایی — معنا نیست که شما در حال رفتن به سادگی گرفته به پشت یک ماشین پلیس.”

او گفت بروکس و فلوید همان سرنوشت دچار حتی اگر فلوید نیست مبارزه با پلیس است.

“ما به تماشای ویدئوها در همه زمان ها که در آن یک زوج فرد یا یک فرد از نژاد های مختلف که در برابر و زندگی می کند. ما به تماشای فیلم ها از یک فرد به انجام تیراندازی و کشتار و زنده” استوارت گفت.

“کاملا وجود دارد هیچ دلیلی برای (بروکس) به مرگ به خاطر او مقاومت و فرار کرد.”

‘از بین بردن همه چیز است که به کمک’

بروکس’ خانواده های تشکر شده از تمام معترضان که به صورت مسالمت آمیز خواستار پایان دادن به بیش از حد پلیس به زور.

“من نه تنها درخواست برای شهر آتلانتا به ایستادن با ما. من درخواست برای هر کس در این کشور به ایستادن با ما به عنوان ما به دنبال عدالت برای Rayshard” گفت: ایوانز زاده از بروکس.

در حالی که تظاهرات روز شنبه شده اند مسالمت آمیز پلیس هنوز به دنبال هر مجموعه آتش سوزی شنبه شب به وندی که در آن بروکس کشته شد. پلیس در حال ارائه یک پاداش تا $10,000 برای اطلاعات منجر به دستگیری عمدا ایجاد حریق.

بروکس’ بیوه گفت: معترضان باید صلح آمیز باقی می ماند. در غیر این صورت پیام خود را از دست داده است.

“من آنها را می خواهید به نگه داشتن در اعتراض به نگه داشتن مبارزه با. اما از بین بردن همه چیز است که به کمک در همه. از بین بردن همه چیز است که رفتن به ما را نگاه مانند وحشیان … من نیز ممکن است سوختگی در خانه خود من پایین” میلر گفت. “اجازه دهید وقت خود را تلف نمی باشد.”

تصمیم گیری در مورد هزینه های احتمالی می آیند یکشنبه

هوارد بالا دادستان در شهرستان Fulton گفت: ممکن است اتهامات علیه Rolfe می تواند شامل قتل, جنایت, قتل یا داوطلبانه قتل نفس. او گفت: تصمیم گیری می تواند توسط چهار شنبه.

“چه ما در حال تلاش برای تعیین این است که آیا یا نه افسران احساس زندگی خود را در معرض خطر بودند — به طور خاص افسر Rolfe, آیا یا نه او احساس کردند که آقای بروکس که در آن زمان ارائه قریب الوقوع مرگ یا آسیب جدی آسیب فیزیکی” هوارد گفت.

“یا جایگزین است که آیا یا نه او شلیک گلوله به سادگی او را ضبط و یا به دلایل دیگر. در صورتی که گلوله شلیک شد و برای برخی از دلیل دیگر از صرفه جویی که افسر زندگی و یا برای جلوگیری از صدمه به او و یا دیگران پس از آن که تیراندازی توجیه نیست تحت قانون است.”

شهردار Keisha لنس پایین گفت که او فکر نمی کند که این قتل را توجیه بود. پس از تماشای پلیس فیلم, او گفت: نمی پیدا کردن اولیه تعامل به مقابله.

“حتی دانستن پایان تماشای این ویدئو شما فقط رفتن فقط به او اجازه دهید فقط به او اجازه رفتن به او اجازه دهید تماس کسی به او را انتخاب کنید تا” شهردار گفت.

ایوانز توافق کردند که پلیس باید اجازه دهید او پسر عموی تماس با یک عضو خانواده او را انتخاب کنید به طوری که هر کس می تواند به ایمن ماندن.

“Rayshard یک خانواده که او را دوست دارد که باید با کمال میل می آیند و او بنابراین او می تواند در اینجا امروز با ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>