جوان همراه با شوهرش Maurie جوان, مادر و پسر, Darrin جوان خود را و عمل زمرد بهار لبنی در شرق پلینویو و فقط در سراسر خط به وینونا کانتی است.

در آن فضا که در آن کسب و کار کشاورزی و محیط زیست مسئولیت پاسخگویی شاید هیچ بخش کشاورزی رنج می برد از فشار و کشش از کسانی که منافع بیش از لبنیات. و در مینه سوتا, شاید هیچ کدام, چهره, نبرد دشوار از کسانی که در وینونا کانتی است.

این شهرستان دارای یک درپوش 1500 حیوانات, واحدهای — 1,071 گاوهای شیری — برای هر یک از مجاز feedlot. آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا نیاز به feedlots با 1000 حیوانات واحد یا بیشتر به انجام بررسی های زیست محیطی برای به دست آوردن یک ملی آلودگی تخلیه سیستم حذف قبل از اخذ مجوز مشروط مجوز استفاده از شهرستانهای استان است.

و در حالی که قوانین برای اخذ مجوز نسبتا ساده روند واقعی می تواند هر چیزی اما ساده است.

برای Youngs محیط زیست, قوانین و مقررات نشان دهنده ترکیبی از هر دو سرخوردگی و bemusement. و پاسخ های عمومی در مورد 1,400 گاو آنها را اجرا و یا در مورد دیگر بزرگ feedlots مانند خود را — می تواند طاقت فرسا است.

“نگرانی من این است که آنها نمی خواهد با تکیه بر علم” ریتا گفت: صحبت کردن در مورد چگونه تنظیم کننده و قانونگذاران می تواند تاثیر یک مزرعه کسب و کار. “من نگران هستم که آنها به شما اجازه افکار عمومی دیکته آنها. ما می دانیم که علم ثابت می کند ما نقطه است.”

که علم او گفت: می آید از بسیاری از زوایای. برای مثال یک مطالعه 2009 از دانشگاه کرنل ایالات متحده است که از سال 1944 تا سال 2007 ایالات متحده صنایع لبنی کاهش ردپای کربن خود را 63 درصد معادل تولید شیر.

“کشاورزان مشکل حل با طبیعت بنابراین ما همیشه به دنبال راه های بهتر برای انجام آنچه ما انجام می دهیم مانند افزایش محصولات زراعی و یا گاو” Darrin گفت.

وی با اشاره به یکی دیگر از مجموعه ای از حقایق است که نشان می دهد به عنوان تعدادی از گاوهای شیری در آمریکا بیش از نیم دوجین دهه کاهش یافته است و از 25 میلیون به حدود 9 میلیون دلار در این صنعت بهبود تولید 17 درصد.

“شما باید 16 میلیون کمتر از حیوانات و تولید بیشتر محصول” Darrin گفت.

با وجود این صنعت موفقیت در کاهش گازهای گلخانه ای و ادامه دادن گاوهای شیری در مینه سوتا به عنوان کوچک لبنیات بسته خود را درب انبار در بیشتر و بیشتر نرخ — Darrin و Maurie اشاره کرد که اگر زمرد بهار است که به گسترش تحت نظارتی کنونی آب و هوای آن به احتمال زیاد نمی خواهد انجام این کار در وینونا کانتی با توجه به شهرستان واحد دامی کلاه.

“در حال حاضر ما خود را در زمین های مختلف شهرستان” Darrin گفت.

Maurie افزود که گسترش نمی شود در اینجا. ما 600 فوت از Wabasha شهرستان خط. آن را بسیار خسته کننده است.”

وجود دارد و دیگر نگرانی های نظارتی.

“من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر روز در حال آمدن است که ما برای اندازه گیری آن” موریس گفت: با اشاره به انتشار گازهای گلخانه ای از گاوداری.

به تازگی آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا اعلام کرد این امر شروع به ایجاد یک موجودی انتشار گازهای گلخانه ای برای هر feedlot پیشنهاد است که نیاز به ارزیابی زیست محیطی کاربرگ.

Youngs توافق کردند که صنایع لبنی شده است به یک رهبر در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. اما آنها نگاه در کالیفرنیا و راهی که دولت شده است با تمرکز بر انتشار چنین برای بزرگ feedlots و آنها را ببینید یک داستان احتیاطی برای مینه سوتا است.

کالیفرنیا بوده است که نیاز به بزرگ feedlots به نصب متان هاضم و امکانات است که جمع آوری کود و تشویق کردن کشتار با گاز متان است که پس از آن جمع آوری شده برای تولید برق. اما کالیفرنیا پرداخت شده است کشاورزان برای نصب هاضم چیزی Youngs فکر می کنم بعید است که در مینه سوتا است.

وقتی که می آید به گروه های زیست محیطی و مزارع Darrin گفت: هر دو طرف به اشتراک گذاری همان اهداف مورد پایداری و محیط زیست است. او گفت: استقبال از او با قوانین و مقررات جاری از MPCA و با اشاره به برخی از شیوه های زمرد در بهار نشان می دهد که چگونه Youngs کار برای مراقبت از زمین است.

خانواده گیاهان مورد 1,900 هکتار از محصولات زراعی — بسیاری از که می رود برای تغذیه گاو خود را — و شامل حدود 500 هکتار يونجه در چرخش است. آنها با استفاده از محصولات پوشش, ترکیب هیچ-تا به برخی از محصولات خود را بازیافت هر دو آب شستشو از گاو و شن و ماسه مورد استفاده برای ملافه و به عنوان بخشی از یک حفاظت پاسداشت برنامه خواهد بود کاشت گرده افشان طرح.

و ریتا گفت: خانواده اش داستان با محیط زیست مشترک است داستان در میان بزرگتر لبنیات در سراسر مینه سوتا است.

“ما قادر به تولید یک محصول با کیفیت عالی و هنوز هم بزرگ استوارت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de