نی زده پنج birdies و یک دیو در آخر سفر در سراسر چپولتپک باشگاه گلف را به پایان برساند در 18-تحت 266. پیروزی هشتمین نی حرفه ای.

“این بسیار با ارزش” نی گفت: در طول یک پست در طول مصاحبه با ان بی سی. “آخرین سوراخ زشت بود اما آن چیزی بود که من نیاز فقط برای گرفتن کار انجام می شود.

“در پایان روز تنها با قرار دادن خودتان در این موقعیت در یکشنبه باور نکردنی است. این یک احساس بزرگ است.”

این دومین حرفه ای WGC-قهرمانی پیروزی برای نی. او همچنین غالب در کادیلاک قهرمانی در دورال در سال 2014.

نی نورد سه مستقیم birdies از سوراخ 15 هر چند 17 در حالی که عبور از DeChambeau و مصرف منجر شود.

رید به خودش کوسن او نیاز به زمانی که او خشک 17-پا زدن توپ مرغک در 17 سوراخ به افزایش خود منجر به دو عکس.

او زدم و او توپ را روی گوه شات بر 18 به حق خشن قبل از دوره نقاهت و ضربه زدن در یک دو-پا زدن توپ برای دیو به قرار دادن تا هشتم حرفه پیروزی.

“آن روز جالب بود به حداقل می گویند” نی گفت: در پست های خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی.

DeChambeau تا به حال هشت birdies و دو bogeys در حالی که تیراندازی 7-تحت 65. او صدمه دیده است شانس خود را با یک دیو در par-3 17th, سوراخ در مدت کوتاهی قبل از نی تحویل داده بزرگ زدن توپ در سوراخ.

“متاسفانه 17 اتفاق افتاده امروز” DeChambeau گفت: Golf Channel. “من ضربه یک شات خوب و آن را گرفتار کردم و باد و چرخید تپه و در نتیجه من تا به حال یک توپ در. سرعت من خاموش بود امروز. من سه putted (سه بار). اگر من سه توپ (17) من برنده شوید.”

اسپانیا Jon رحم و آفریقای جنوبی Erik van Rooyen بسته سوم در 15-تحت 269. رحم شات 67 یک روز بعد از تنظیم یک رکورد البته با 10-تحت 61 در حالی که van Rooyen شات 70.

“من شده است به ثمر رساند واقعا خوب” رحم گفت: Golf Channel. “من می توانید با ضربه زدن به توپ گلف خیلی بهتر از من این سال است. من سعی کنید برای دریافت بیشتر از آن و مبارزه با به پایان است.”

ایرلند شمالی Rory McIlroy ثبت چهار birdies و یک دیو در حالی که کاردینگ 68 به پایان پنجم, چهار عکس از نی.

جاستین توماس (2-بیش از 73 روز یکشنبه) ژاپن Hideki ماتسویاما (67) و انگلستان Tyrrell هاتون (68) گره خورده است برای ششم در 13 زیر.

آن را بسیار ناامید کننده دور برای توماس که به رهبری یک شات ورود به دور نهایی. او دو شیطان و چهار bogeys همراه با غرق شدن چهار birdies.

سه نفر از bogeys در آمد جلو و نه چیز بدتر زمانی که توماس دو bogeyed par-4, سوراخ 10 به سقوط 3-در طول روز و در خارج از مشاجره.

نی آمده است در زیر اخیر انتقاد برای بهبود خود دروغ طول قهرمان جهان چالش در ماه دسامبر در باهاما. بروکس Koepka شد آخرین به انتقاد از او فقط قبل از شروع این مسابقات اما نی گفت که او نمی باید هر چیزی برای اثبات به جهان گلف.

“من احساس من تا به حال چیزی برای اثبات به خودم که به این هفته چون من احساس مثل من شده اند برخی جامد گلف اما فقط کاملا بدست نمی بیش از قوز کردن به دریافت ‘W'” نی گفت. “… من می دانستم که من نیاز به ادامه بهبود بازی گلف من اما در همان زمان جلوگیری از همه سر و صدا, بدون توجه به آنچه در آن بود.

“من احساس می کنم مثل من قادر به انجام این کار واقعا خوبی در سراسر زندگی حرفه ای من.”

DeChambeau اذعان کرد که نی نیست محبوب ترین بازیکن در تور PGA. اما با وجود اتمام دور یک زمان کوتاه قبل از آن او به دنبال نی به او تبریک می گویم.

“او یک بازیکن بزرگ” DeChambeau گفت. “شده است وجود دارد بسیاری از مسائل گفت: در سال گذشته با او و حتی با من. من احساس می کنم متاسفانه ما رپ بد است. آره وجود دارد چیزهایی که ما انجام داده ایم که نبوده است درست است اما ما در حال تلاش برای ارائه سرگرمی های بزرگ برای همه است. او می تواند یک بازیکن بزرگ برای یک مدت زمان طولانی و من احترام خود را برای بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im