شهر ردوود مرد دستگیر و به سرقت توفنده اتوبوس مدرسه

یک شهر ردوود مرد دستگیر شد صبح روز شنبه پس از اتهام سرقت یک اتوبوس مدرسه زرد از ذخیره سازی حیاط و رمنج از آن به خودروها و دیگر اشیاء قبل از اقدام به فرار با پای پیاده.

سانتوس میگوئل Murillocuellas و 23 ساله را بازداشت گرفته شده توسط یک خاموش وظیفه San Mateo County Sheriff معاون و رزرو به سان متئو کانتی زندان برای سرقت خودرو و دزدی و بی پروا رانندگی, آمار و اجرا و خرابکاری.

مدت کوتاهی قبل از ساعت 10 صبح به شهر ردوود اداره پلیس شروع به دریافت گزارش از یک اتوبوس مدرسه رانندگی نامنظم — ضربه زدن وسایل نقلیه و اشیاء دیگر — در نزدیکی Woodside و Middlefield جاده ها. چند دقیقه بعد دیگر تماس گیرنده گزارش شده که اتوبوس آمده بودند به توقف در بالای بالای سطح زمین PG&E ترانسفورماتور و که مظنون فرار کرده بود ،

به گفته پلیس Murillocuellas بود به سرعت گرفته شده و به بازداشت بدون حادثه و شهر ردوود آتش نشانی و شرکت آب و برق پاسخ داد و کاهش قدرت برای آسیب دیده ترانسفورماتور.

تحقیقات بیشتر نشان می دهد که مشکوک به شکست قفل اتوبوس مدرسه سازی حیاط در آسیاب راه را به سرقت برده و زرد ، پلیس به دنبال تعدادی از برخورد مرتبط با این حادثه از جمله هفت خودرو در Woodside جاده بین خیابان بهار و ماساچوست Ave. متوسط یک سیگنال نور قطب در Woodside جاده و ماساچوست Ave. و ترانسفورماتور.

بدون آسیب به مردم گزارش شده است.

تحقیقات در حال انجام است و هر کسی با اطلاعات است که تشویق به تماس با ترافیک گروهبان استیو خوب در 650-780-7187.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>