کاهش هزینه های عملیاتی و کیفیت برتر خدمات و Zer0 اصطکاک تجربه مشتری برجسته برچسب تصویری سیستم های ناب و اطلاعیه ها

کاهش هزینه های عملیاتی و کیفیت برتر خدمات و Zer0 اصطکاک تجربه مشتری برجسته برچسب تصویری سیستم های ناب و اطلاعیه ها

تل آویو اسرائیل – فوریه 18 سال 2020 — برچسب تصویری سیستم همچنان به نشان دادن آن Zer0 اصطکاک مشتری با تجربه قابل توجهی قابلیت های جدید اضافه شده به آن گل سرسبد سیستم. در حال حاضر رهبر جهان در 100% SW 100% IP 100% تختخواب تاشو کاوش نظارت و Multiviewing برای هر چهار از عمده پخش برنامه (Live, تولید, تبریز انتقال دهنده تحویل و OTT) برچسب افزایش یافته است پشتیبانی از برای منابع اضافی رابط و فرمت. علاوه بر این تگ دارای اضافه شده جدید صوتی خروجی عملکرد و به روز رسانی طرح ویرایشگر. ویژگی های جدید و قابلیت های خود را بیشتر نشان دادن تگ Zer0 اصطکاک رویکرد به تکنولوژی عملیات و دارایی استفاده در NAB 2020 در تگ غرفه C2217 در سالن مرکزی.

افزایش قابلیت های اضافی برای منابع واسط و فرمت کمک می کند تا مشتریان کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود کیفیت را تجربه کنند.

برچسب تصویری سیستم خواهد بود برای نشان دادن توانایی خود را به در حال حاضر پشتیبانی تا (48) 1080i ST 2110 منابع با 2022-7 در یک سرور. این هیجان انگیز جدید و توسعه و گسترش تسهیلات ظرفیت برای رسیدگی بیشتر محتوای غیر فشرده جریان در یک تختخواب تاشو سرور در نتیجه به حداکثر رساندن استفاده از مشتری را سرمایه گذاری. به عنوان همیشه مورد با برچسب ورودی می تواند آزادانه مخلوط و همسان با دیگر غیر فشرده و فشرده سازی فرمت های (از جمله UHD).

برچسب نیز اعلام حمایت Mellanox ConnectX-6 , جدیدترین علاوه بر این به Mellanox هوشمند اتصال suite. این به ارمغان می آورد 200 گیگابایت قابلیت اتصال و ترکیب با برچسب بهینه سازی شده معماری شبکه و نرم افزار را قادر خواهد ساخت بیشتر کانال ظرفیت و افزایش فرصت ها برای استفاده از 2022-7.

علاوه بر این پشتیبانی به صورت مشترک رسانه ای نرم افزار فرمت (CMAF) یک باز توسعه استاندارد را قادر می سازد که کارآمد جریان بیش از هلث و MPEG-داش پروتکل های اضافه شده به پلت فرم برای باز کردن بسیاری از فرمت های که پشتیبانی از برچسب.

موزاییک خروجی صوتی

برچسب نیز معرفی موزاییک خروجی صوتی است که اجازه می دهد انعطاف پذیر ترین مانیتورینگ صوتی راه اندازی, تنظیم, توسط هر مرکز به مشخصات خود را.

ویژگی های اضافی به تازگی معرفی شده عبارتند از:

· پشتیبانی اضافی برای فن آوری های رمزنگاری

· به روز رسانی طرح editor

· * * * پیشرفته SCTE-35 ویژگی های نظارت

· تنظیم مدیریت پروکسی

برچسب Zer0 اصطکاک تجربه مشتری تمرکز بر از بین بردن موانع در سراسر سه رکن واقعا گردش کار دیجیتال: فناوری عملیات و دارایی استفاده. “اجازه دادن به مشتریان آزادی برای استفاده از محصول چند منظوره (کاوش نظارت و Multiviewing) در سراسر چهار اولیه برنامه های کاربردی پخش در هر نقطه در هر زمان با یک مدل کسب و کار است که حداکثر استفاده از مشتریان دارایی چیزی است که Zer0 اصطکاک است همه چیز در مورد” اظهار داشت: Kevin جویس برچسب Zer0 اصطکاک افسر. “با بیش از 12 سال 100% SW 100% IP تجربه ما می تواند استقرار فن آوری ما در راه است که سنتی ارائه دهندگان به سادگی نمی تواند انجام دهد. Zer0 اصطکاک خواهد بود که راه تمام فروشندگان باید در عمل به حمایت روزافزون محیط رقابتی از رسانه ها و صنعت سرگرمی است.”

بازدید برچسب در NAB در غرفه C 2217.

درباره برچسب تصویری سیستم های با مسئولیت محدود

برچسب تصویری سیستم های رهبر جهان در 100 ٪ نرم افزار یکپارچه مبتنی بر IP Multiviewing کاوش و نظارت بر راه حل. معرفی اولین IP راه حل در سال 2008 امروز برچسب پشتیبانی از بیش از 50 ، 000 کانال در سراسر چهار اولیه پخش برنامه – های زنده تولید تبریز انتقال دهنده/کارشناسی ارشد کنترل توزیع و OTT. آن راه حل اجازه می دهد تا پخش کنندگان و توزیع کنندگان محتوا بزرگترین مقیاس پذیری و انعطاف پذیری در دسترس در بازار امروز است. 100% پلت فرم نرم افزار پشتیبانی از هر دو فشرده و غیر فشرده فرمت ها از جمله MPEG, TS, JPEG2000 SMPTE 2110, SMPTE 2022-6/7 و HLS. برچسب ها ‘ راه حل اجرا در استاندارد تجاری خارج از قفسه-سخت افزار (COTS) ارائه دولت از هنر IP مانیتورینگ و ابزار تجزیه و تحلیل همراه با بالاترین کیفیت UHD Multiviewer موجود در استاندارد و دستگاه های تلفن همراه نمایش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر: www.tagvs.com

برچسب تصویری سیستم های تماس:

Danna مان

اروپا: +33 1 86 26 94 00

ما: +1 315 646 8400

mailto:danna@tagvs.com

مطبوعات تماس با ما:

ماه کویر ارتباطات

هریت Diener

+1 – 845-512-8283

harriet@desertmoon.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im