با دی وی دی اجاره کیوسک کسب و کار cratering نزدیک به 20 درصد در سال گذشته شرکت می دهد ad-پشتیبانی از OTT یک شات Redbox رایگان برنامه های زنده تلویزیونی

Redbox, شرکت شناخته شده برای کسانی که همه جا دی وی دی اجاره کیوسک واقع در خارج از 7-11 فروشگاه های فوق العاده بازار و دیگر مکان های خرده فروشی است پرتاب کلاه خود را به شلوغ ad-پشتیبانی رایگان-به-مصرف کننده جریان آرنا.

راه اندازی پنج شنبه, Redbox رایگان برنامه های زنده تلویزیونی نیست خیلی یک “AVOD” پلت فرم که در آن کانال های زنده و خطی بسیار شبیه به کسانی که از ViacomCBS’ ad-پشتیبانی از پلوتون تلویزیون. تنها بخشی از محتوا بر روی تقاضا با بخش عمده ای از آن ارائه شده را از طریق کانال های سنتی مانند تلویزیون اما جریان.

وجود دارد سه Redbox-مارک کانال: Redbox, کمدی, Redbox عجله و Redbox نور افکن هر بسته بندی فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با عجله مضمون در اطراف اکشن-ماجراجویی نوع عناوین و ویژه از جمله سرپرستی یک انتخاب است. عنوان سرچشمه از طیف وسیعی از, استودیو, همکاران, Redbox گفت: اما بسیاری از آنها می آیند از Lionsgate که در توضیح داده شده است Redbox مطبوعات انتشار “راه اندازی شریک استراتژیک کلیدی برای برنامه نویسی محتوا.”

برای داستان های بیشتر مثل این دیدار ما خواهر انتشار بعدی تلویزیون.

شخص ثالث کانال عبارتند از اسرار حل نشده پزشکی قانونی فایل های ایالات متحده آمریکا امروز, NowThis, Dove, کانال آمریکا, کلاسیک, کمدی, دینامیک, ماوریک, فیلم, Filmhub شکست ارتش و مردم بسیار جذاب هستند.

متعلق به Outerwall, Redbox کنترل بخش عمده ای از دی وی دی اجاره کیوسک های کسب و کار که دیدم نزدیک به 20% کاهش درآمد به حدود 207 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به سرگرمی های دیجیتال ،

برای یک شرکت با یک نام تجاری تاسیس و روابط عمده studios انتقال به یک ad-پشتیبانی از مدل به نظر می رسد برای ایجاد حس. این یک بازار شلوغ این روزها با Roku, کانال های آمازون IMDB TV, پلوتون تلویزیون و Tubi, فقط به نام چند رایگان به مصرف کننده جریان سیستم عامل مبارزه برای مخاطبان و به اشتراک گذاری آگهی دلار است. اما با Tubi در میان کسانی که به طور مداوم گزارش اخیر رشد آن را قطعا یک بازار اشباع شده.

“Redbox ساخته شده است یکی از معتبرترین برندها در سرگرمی توسط به طور مداوم ارائه ارزش انتخاب و راحتی را برای میلیون ها نفر از مشتریان گفت:” جالینوس Smith, Redbox, مدیر عامل, در بیانیه ای. “ما در حال گسترش ما رسیدن به توده ها ارائه هر مصرف کننده ایالات متحده دسترسی به سرگرمی – این که آیا آن را در یکی از ما بیش از 41,000 کیوسک های جریان بر روی تقاضا و یا جریان Free Live TV.”

قابل توجه این اولین بار نیست Redbox سعی شده است با محوری به جریان ، در سال 2012 این همکاری با شماره 1 آمریکا حامل های بی سیم برای راه اندازی اشتراک جریان پلت فرم Redbox Instant توسط Verizon اما این سرویس از بازار تا سال 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de