Redacted ارزیابی زیست محیطی آنژو معدن مخالفان

که خشم طرفداران محیط زیست که می گویند آن را فقط یک راه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود کردن اطلاعات در موضوع صرفه جویی در مرز آبهای گفت: در ایمیل صبح روز چهارشنبه پس از یک استار تریبیون سرمقاله مشترک و مسخره به شدت redacted سند است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده است آسمان و زمین را به نگه داشتن محتویات این گزارش از عمومی نمایش” ذخیره آبهای مرزی گفت: در ایمیل فرستاده شده بیانیه است.

سند ارائه شده به اخبار تریبیون در روز چهارشنبه در بیابان جامعه محیطی است که شکایت و دریافت صدها صفحه از ایمیل ها و اسناد بسیاری به شدت redacted.

گزارش لازم بود پس از ریاست جمهوری باراک اوباما در سال 2016 دستور بررسی اثرات سولفید-استخراج سنگ معدن در نزدیکی BWCAW و ممنوع معدن در بیش از 200 ، 000 هکتار از برتر ملی جنگل و در بارانی رودخانه حوزه آبخيز است که مشترک با BWCAW.

مطالعه و ممنوعیت بعدها لغو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

هفته گذشته کنگره ایالات متحده بتی McCollum یک دموکرات از St. Paul, سوال, ویکی Christiansen, مدیر ارشد وزارت کشاورزی خدمات جنگل ایالات متحده خدمات جنگل درخواست بودجه شنوایی.

“واضح است که خدمات جنگل به اتمام رسانده است مقدار قابل توجهی از کار در ارزیابی زیست محیطی قبل از آن لغو شد اما وزارت جهاد کشاورزی است که به دلیل خودداری از من اجازه دسترسی به آن را انکار عمومی توانایی دیدن کار است که آنها برای پرداخت” McCollum گفت: کوه در می رم از طریق این سند نشان می دهد که چگونه به شدت redacted آن بود.

Christiansen گفت: این سند پیش نویس است.

“من درک می کنیم نگرانی های خود را” Christiansen گفت. “ارزیابی محیط بود و نه نهایی. آن باقی مانده است یک پیش نویس است و مشورتی. ممکن است نسخه ای بود که فرستاده داخلی ندارد کلمه “پیش نویس” در صفحه اول و من می دانم که وزارت کشاورزی ایالات متحده کارکنان مایل به ملاقات با شما به بحث در مورد خود نظارت درخواست در آینده است.”

آلیسون چخماق ارشد حقوقی مدیر در بیابان جامعه گفت: آژانس فدرال است redacting اطلاعات مبتنی بر “روند مشورتی امتیاز” است که می تواند خودداری داخلی-آژانس مذاکرات اگر سند تا به حال نمی تواند علنا صادر و یا تصمیم گیری نشده بود ساخته شده توسط آژانس.

اما او نشانی ‘ تی آن را خرید.

زمینه از دیگر اسناد این سازمان دریافت کرده است و فقدان یک “پیش نویس” برچسب بر روی این سند نشان می دهد که سند “در نزدیکی نهایی پیش نویس” فلینت گفت. در این مطالعه حدود 20 ماه به 24 ماه هنگامی که فرایند آن لغو شد.

“آژانس ارزیابی های زیست محیطی شامل تمام انواع اطلاعات است که نمی تواند در نظر گرفته و سنجیده” فلینت گفت: با توجه به ارزیابی زیست محیطی است و نه امنیت ملی سند است.

“این نوع از اسناد شامل اطلاعات علمی در واقع اطلاعات و وجود دارد فقط مطلقا هیچ نوع مستقیم-صورت راه شما می توانید ادعا می کنند که همه 60-صفحات باید به طور کامل redacted به عنوان مشورتی,” فلینت گفت.

بیابان جامعه را مبارزه با redactions در دادگاه چخماق گفت.

کفایت گزارش زیست محیطی در معدن در نزدیکی BWCAW تولید شده توسط برگ برنده دولت شده اند مورد سوال قبل.

در ماه فوریه وزارت امور خارجه ایالات متحده منتشر شد و هشت بند گزارش مس-نیکل معدن اثرات زیست محیطی در آبهای بین المللی به اشتراک گذاشته شده توسط ایالات متحده و کانادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>