غول سرخ شبیه سازی با سرعت فوق العاده از “سونیک خارپشت” در جدید ارزان ترفندهای قسمت

Portland, OR – فوریه 13 سال 2020 – غول سرخ به تازگی منتشر شد اولین ارزان ترفندهای قسمت از این سال شامل “سونیک خارپشت” در تئاتر این جمعه, فوریه 14th – و خود را در سرعت های مافوق صوت. در آخرین قسمت در حال حاضر در یوتیوب دن “Hashi” هاشیموتو, فیلم اکشن دختر طول می کشد بینندگان از طریق paces اضافه کردن رعد و برق سریع با سرعت به شخصیت خود را. بینندگان خواهد شد یادگیری در مورد 3D, ترکیب, رنگ, تصحیح, و چگونه برای ایجاد سرد به دنبال VFX – مانند آمیزش برق بر اساس ذرات گرد و غبار و نور درخشان رگه و خیلی بیشتر.

سازمان دیده بان در حال حاضر: ارزان ترفندهای قسمت 13 – Sonic the Hedgehog

وجود دارد برخی از عالی کلید چیزهایی که من فکر می کنم واقعا به کمک فروش به سرعت از یک شخصیت. وجود لکه از روی, شخصیت, گرافیک مسیرهای پاداش عناصر مانند درخشد و برق و اثرات زیست محیطی مانند گرد و غبار گرفتن لگد کردن و جابه جایی موج,” Hashi توضیح می دهد. “معمولا شما فیلم کسی که در انجام به طور منظم اقدام و سپس سرعت آن را در پست اما چند چیز وجود دارد که شما می توانید انجام دهید تا سریع خود را فرستاده عملکرد نگاه کنید فقط یک کمی بهتر است.”

Hashi نشان می دهد که دقیقا چگونه به کسانی که گرافیک بهتر با تکنیک های مختلف و روش های برای اضافه کردن سرعت مانند استفاده از کدورت به ترکیب فریم ها با هم و یا معادل آن با استفاده از جریان نوری جدید برای تولید قاب های منحصر به فرد – نتیجه ایجاد حرکت در مسیرهای پیاده روی که به اثر فوق العاده انسان با سرعت. استفاده از غول پیکر قرمز مجموعه ابزارهای, Hashi با استفاده از Trapcode خاص برای ایجاد اثرات گرد و غبار مانند مسیرهای پیاده روی و صوتی کوپن تقلید از اثرات است که دیده می شود در زندگی واقعی با سرعت در حال حرکت اشیاء.

مجموعه ای کامل از ابزارهای مورد استفاده شامل:

  • Red Giant Universe: غول سرخ را مجموعه ای از GPU-accelerated افکت های تصویری و انتقال پلاگین برای حرکت های گرافیکی هنرمندان و سردبیران جهان دارای بیش از 80 ابزار پشتیبانی در سراسر هشت میزبان-برنامه های کاربردی.
  • گلوله سحر و جادو به نظر می رسد: گلوله سحر و جادو به نظر می رسد طراحی شده است که به فیلمسازان قدرتمند به نظر می رسد و تصحیح رنگ با بیش از 200 به طور کامل قابل تنظیم از نگاه ایستگاه از پیش تنظیم و بیش از 40 ابزار برای سفارشی کردن و یا ساخت جدید به نظر می رسد. دریافت بهترین-بصری تصحیح رنگ تجربه در صنعت.
  • Magic Bullet Colorista IV: Magic Bullet Colorista IV فراهم می کند حرفه ای تصحیح رنگ برای فیلمسازان تبدیل Adobe Premiere Pro و After Effects به بالا-سرعت حرفه ای رنگ بندی محیط زیست است.
  • Trapcode خاص: ایجاد آلی ذرات 3D اثرات پیچیده حرکت عناصر گرافیکی و بیشتر در اثر پس از. در حال حاضر با دینامیک سیالات.
  • VFX Supercomp: Supercomp یک ترکیب محیط است که باعث می شود آن را آسان برای ایجاد مجتمع های بدون درز مرکب. در Supercomp نور و اثرات جوی تعامل با تمام لایه ها و عناصر صحنه در یک دور راه طبیعی تر و به مراتب کمتر از قبل آهنگسازی در After Effects از همیشه قبل از.
  • VFX نوری Glow: فروزان سریع افت مرده زرق و برق دار, photo-realistic اثر تب و تاب بودن برای بعد از اثر و Premiere Pro نوری, تب و تاب بودن باعث می شود اضافه کردن تصویر کامل اثرات تب و تاب بودن به پروژه های فوق العاده ساده است.
  • VFX رنگی جابه جایی: رنگی جابه جایی با استفاده از یک لایه به جای پیکسل از دیگر در حالی که هموار جدا کردن رنگ های ایده آل برای طراحی حرارتی امواج مانند آن ایجاد شده از سرعت های مافوق صوت.
  • Maxon Cinema 4D: Cinema 4D یک آکادمی Sci-Tech برنده جایزه حرفه ای مدل سازی 3D و انیمیشن و رندر نرم افزار راه حل است. آن مجموعه ابزارهای قدرتمند و انعطاف پذیر می سازد 3D گردش کار قابل دسترس بیشتر را برای طراحی حرفه ای.

دانلود فایل های پروژه برای “سونیک خارپشت” در غول قرمز صفحه آموزش.

قرمز تعهد

قرمز تعهد است غول سرخ تعهد به مشتری شادی با هیچ خرید زحمتی. در مورد قرمز تعهد تضمین در https://www.redgiant.com/company/red-pledge/.

درخواست یک غول قرمز رسانه نقد و بررسی کیت

اعضای رسانه ها دعوت به نقد و بررسی Red Giant کامل به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه ابزار منحصر به فرد و یا محصول سوئیت از غول پیکر قرمز. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست بررسی محصول کیت لطفا با مگان Linebarger در megan@zazilmediagroup.com.

در مورد غول سرخ

غول سرخ است که یک شرکت نرم افزاری ساخته شده از هنرمندان با استعداد و فن که همکاری برای ایجاد ابزارهای منحصر به فرد برای فیلمسازان ویراستاران VFX هنرمندان و حرکت طراحان. شرکت ما فرهنگ متمرکز شده است در پیدا کردن تعادل بین کار و زندگی – تماس با ما آن را “دو خط پایین” – این فلسفه به ما کمک می کند چشم پوشی از پیچیدگی در حمایت از ساخت ابزار ساده است که عملکرد غول نتایج. در طول دهه گذشته ما محصولات (مانند سحر و جادو گلوله Trapcode جهان و PluralEyes) را تبدیل به استاندارد در فیلم و پخش پس از تولید. با بیش از 250 ، 000 کاربران آن را تقریبا غیر ممکن است به سازمان دیده بان 20 دقیقه از تلویزیون بدون دیدن نرم افزار ما در حال استفاده است. از تجربیات ما به عنوان هنرمندان و فیلمسازان ما آرزوی نه تنها به ارائه ابزار برای هنرمندان اما الهام به عنوان به خوبی. سازمان دیده بان فیلم های ما یاد بگیرند که از بیش از 200 آموزش رایگان و یا سعی کنید نرم افزار ما در www.redgiant.com.

مطبوعات تماس با ما

مگان Linebarger
Zazil گروه رسانه
(e) megan@zazilmediagroup.com
(p) +1 (617) 480-3674

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید