غول سرخ آغاز بکار آموزش در مورد نحوه ایجاد یک Forcefield

Portland, OR – 2 آوریل سال 2020 – غول سرخ به تازگی منتشر سریع و آسان آموزش در مورد ایجاد یک forcefield/آبکی سطح اثر است. در حال حاضر در یوتیوب Aharon رابینوویتز ویترین خود را در فرآیند توسعه این اثر با استفاده از ابزار از غول پیکر قرمز کامل. در کمتر از 5 دقیقه آموزش بینندگان نشان می دهد که چگونه به استفاده از یک جابه جایی نقشه همراه با ابزارهای دیگر برای ایجاد یک جریان منشوری با سطح شکست – همه از راحتی و ایمنی از یک اتاق نشیمن. به دلیل آن ممکن است برای محافظت از خود از کار در خانه با استفاده از حواس او را پرت forcefield, حتی اگر آن را فقط با تظاهر به یک.

سازمان دیده بان در حال حاضر: Forcefield آموزش

به نمایش گذاشتن اثر Aharon شروع می شود با برخی از فیلم های او از خود در گوشی های هوشمند خود با تکان دادن دست خود را در اطراف در اتاق نشیمن خود را. کار در بعد از اثر او نیش ترمزی میزند از پلاگین Red Giant Complete برای ایجاد ذرات ساطع از دست خود را در حالی که با اضافه کردن لایه های مختلف به منظور افزایش اثر. Aharon با استفاده از Trapcode خاص برای ایجاد ذرات و سپس به کار VFX رنگی جابه جایی برای اضافه کردن منشوری تحریف.

مجموعه ای کامل از ابزارهای مورد استفاده شامل:

  • Trapcode خاص: ایجاد آلی ذرات 3D اثرات پیچیده حرکت عناصر گرافیکی و بیشتر در اثر پس از. در حال حاضر با دینامیک سیالات.
  • VFX رنگی جابه جایی: به راحتی ایجاد منشوری عوارض جابه جایی در پس از اثر و یا پریمایر

Free Trial

می خواهند به دنبال همراه ؟ شما می توانید با دانلود یک محاکمه آزاد از غول پیکر قرمز کامل و دسترسی به طور کامل عملکرد نسخه از تمام ابزار ما!

جدید Red Giant Complete گزینه خرید

غول سرخ به تازگی اعلام کرد با نام تجاری جدید خرید گزینه های غول سرخ است که در حال حاضر در دسترس به عنوان یک اشتراک ماهانه. برای کسانی که در مراکز علمی از جمله دانش آموزان, معلمان و اساتيد غول سرخ کامل در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان; به سادگی به دنبال دستورالعمل های روی غول سرخ سایت به یاد بگیرند که چگونه به درخواست.

  • در مجموع اگر به صورت جداگانه خریداری: $3,495
  • Red Giant Complete سالانه: $599/ماه یا $49.92/ماه (پرداخت سالانه)
  • غول سرخ کامل ماهانه: $79/ماه

قرمز تعهد

قرمز تعهد است غول سرخ تعهد به مشتری شادی با هیچ خرید زحمتی. در مورد قرمز تعهد تضمین در https://www.redgiant.com/company/red-pledge/.

درخواست یک غول قرمز رسانه نقد و بررسی کیت

اعضای رسانه ها دعوت به نقد و بررسی Red Giant کامل به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه ابزار منحصر به فرد و یا محصول سوئیت از غول پیکر قرمز. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست بررسی محصول کیت لطفا تماس بگیرید الکسیس Isaacs در [email protected]

در مورد غول سرخ

غول سرخ است که یک شرکت نرم افزاری ساخته شده از هنرمندان با استعداد و فن که همکاری برای ایجاد ابزارهای منحصر به فرد برای فیلمسازان ویراستاران VFX هنرمندان و حرکت طراحان. شرکت ما فرهنگ متمرکز شده است در پیدا کردن تعادل بین کار و زندگی – تماس با ما آن را “دو خط پایین” – این فلسفه به ما کمک می کند چشم پوشی از پیچیدگی در حمایت از ساخت ابزار ساده است که عملکرد غول نتایج. در طول دهه گذشته ما محصولات (مانند سحر و جادو گلوله Trapcode جهان و PluralEyes) را تبدیل به استاندارد در فیلم و پخش پس از تولید. با بیش از 250 ، 000 کاربران آن را تقریبا غیر ممکن است به سازمان دیده بان 20 دقیقه از تلویزیون بدون دیدن نرم افزار ما در حال استفاده است. از تجربیات ما به عنوان هنرمندان و فیلمسازان ما آرزوی نه تنها به ارائه ابزار برای هنرمندان اما الهام به عنوان به خوبی. سازمان دیده بان فیلم های ما یاد بگیرند که از بیش از 200 آموزش رایگان و یا سعی کنید نرم افزار ما در www.redgiant.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>