غول سرخ اعلام کرد وبینار رایگان سری: Demystifying پس از تولید

Portland, OR – مارس 4, 2020 – غول سرخ اعلام کرده است یک رایگان هفتگی وبینار سری راه اندازی شده امروز است که پوشش مفاهیم اساسی و تکنیک های برای پس از تولید. توسط Red Giant مدیر آموزش سیمون واکر CSI آموزشی خواهد شد از ویژگی های کارشناسان صنعت و کاوش های جدید فراگیر تم هر ماه: Mograph Techniques و اثرات در مه; طراحی 3D Modeling, Texturing, Lighting, Rendering در ماه ژوئن و تصحیح رنگ و درجه بندی در ماه جولای.

Webinar ها زنده هر شنبه (5pm BST / 12 بعد از ظهر EDT / 9در PDT) و ثبت خواهد شد بنابراین کسانی که ثبت نام می کند ولی شرکت هنوز هم می تواند دسترسی به مشاهده و ضبط و پس از آن پخش.

ممکن است در سال 2020 – تکنیک های Mograph و اثرات

برنامه های تحت پوشش: TRAPCODE SUITE, جهان, سینما 4D

ژوئن 2020 – طراحی 3D Modeling, Texturing, Lighting, ارائه,

برنامه های تحت پوشش: CINEMA 4D, VFX سوئیت

جولای سال 2020 – تصحیح رنگ و درجه بندی

برنامه تحت پوشش: MAGIC BULLET SUITE

درخواست یک غول سرخ جهان رسانه نقد و بررسی کیت

اعضای رسانه ها دعوت به نقد و بررسی Red Giant Universe به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه ابزار منحصر به فرد و یا محصول سوئیت از غول پیکر قرمز. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست بررسی محصول کیت لطفا تماس بگیرید الکسیس Isaacs در [email protected]

در مورد غول سرخ

غول سرخ است که یک شرکت نرم افزاری ساخته شده از هنرمندان با استعداد و فن که همکاری برای ایجاد ابزارهای منحصر به فرد برای فیلمسازان ویراستاران VFX هنرمندان و حرکت طراحان. شرکت ما فرهنگ متمرکز شده است در پیدا کردن تعادل بین کار و زندگی – تماس با ما آن را “دو خط پایین” – این فلسفه به ما کمک می کند چشم پوشی از پیچیدگی در حمایت از ساخت ابزار ساده است که عملکرد غول نتایج. در طول دهه گذشته ما محصولات (مانند سحر و جادو گلوله Trapcode جهان و PluralEyes) را تبدیل به استاندارد در فیلم و پخش پس از تولید. با بیش از 250 ، 000 کاربران آن را تقریبا غیر ممکن است به سازمان دیده بان 20 دقیقه از تلویزیون بدون دیدن نرم افزار ما در حال استفاده است. از تجربیات ما به عنوان هنرمندان و فیلمسازان ما آرزوی نه تنها به ارائه ابزار برای هنرمندان اما الهام به عنوان به خوبی. سازمان دیده بان فیلم های ما یاد بگیرند که از بیش از 200 آموزش رایگان و یا سعی کنید نرم افزار ما در www.redgiant.com.

مطبوعات تماس با ما

الکسیس Isaacs

Zazil گروه رسانه

(e) [email protected]

(p) +1 (773) 816-7944

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>