رکورد 15 پیش نویس میدارد اند می تواند کمک به وایکینگ ها در گرفتن کمک مورد نیاز در دفاع

آیا وایکینگ ها واقعا خوبی در پیش نویس NFL ممکن است شناخته شده برای چند سال اما حداقل آنها تنظیم یک رکورد است.
با 15 میدارد وایکینگ ها مجموعه یک علامت برای ترین انتخاب از پیش نویس رفت به هفت دور فرمت در سال 1994. که در صدر رکورد 14 که برگزار شده بود توسط میامی در سال 1997 و کلیولند در سال 2016.
“همه من می دانم این است که ما در تلاش بودند به دستکاری هیئت مدیره و معاملات که در آن ما فکر می کردیم برای انتخاب بازیکنان” Spielman گفت: از پیش نویس NFL برگزار شد از راه دور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. “این فوق العاده است که بسیاری از, میدارد.”
وایکینگ ها وارد شنبه در خط به 17 میدارد در این پیش نویس از جمله 13 برای دور چهار طریق هفت در روز پایانی این رویداد سه روزه. آنها نوسان معاملات با شیکاگو به یک چهارم-دور در انتخاب 2021 و بالتیمور به یک پنجم طفیلی در سال 2021 به طوری که معنای آنها در زمان 11 بازیکن روز شنبه.
وایکینگ ها استفاده می شود هفت تن از کسانی که در انتخاب در دفاع. که آنها را قادر به کمک به ساخت برخی از عمق به دلیل هشت قابل توجه بازیکن دفاعی ماه گذشته داشتن منتشر شده و یا ترک در آژانس رایگان.
از 15 به طور کلی انتخاب در پیش نویس شد 11 بازیکن دفاعی.
وایکینگ ها هدر رفته هیچ زمان کار برای ساخت دفاع بازگشت تا شنبه در دور چهارم با در نظر گرفتن کارولینای جنوبی پایان دفاعی D. J. Wonnum با شماره 117 انتخاب بیلور دفاعی مقابله با جیمز لینچ با شماره 130 انتخاب و اورگان linebacker Troy رنگ در ردیف 132.
دیگر دفاعی بازیکنان انتخاب شده در شنبه معبد بودند cornerback هریسون دست (دور پنجم شماره 169) میشیگان ایمنی جاش Metellus (دور ششم شماره 205) Michigan State پایان دفاعی کنی Willekes (دور هفتم شماره 225) و می سی سی پی امور خارجه ایمنی برایان کول دوم (دور هفتم شماره 249).
دیگر میدارد شنبه بودند میامی گیرنده گسترده K. J. Osborn (دور پنجم شماره 176) یک ماهر زدن توپ و کیکآف returner ایالتی اورگان مقابله با بلیک Brandel (دور ششم شماره 203) آیووا کارفرمایی Nate استنلی (دور هفتم شماره 244) و Washburn گارد-مرکز Kyle Hinton (دور هفتم شماره 253).
وایکینگ ها قبلا گرفته شده در پیش نویس LSU گیرنده گسترده جاستین جفرسون (شماره 22) و TCU cornerback جف Gladney (شماره 31) در دور اول پنج شنبه, مقابله با عزرا کلیولند (شماره 58) در دور دوم جمعه و ایالتی می سی سی پی cornerback کامرون Dantzler (شماره 89) در دور سوم جمعه.
“که یک منطقه ما فکر کردیم که در روز شنبه ما بودند رفتن به یک مقدار زیادی از خوب و جوان دفاعی بازیکنان” Spielman گفت. “وجود دارد بسیاری از بازیکنان خوب که در آن ما قادر به آنها را انتخاب کنید و آنها در حال رفتن برای پر کردن جای خالی بسیاری از بچه ها که با ما نبودند و قادر به نگه دارید یا آن را امضا کرده در جای دیگر.”
تمرکز اصلی شنبه بود در خط دفاعی است. Spielman می بیند Wonnum, لینچ و Willekes به عنوان بازیکن است که می تواند توسعه یافته تحت وایکینگ خط دفاعی مربی و همکاری دفاعی هماهنگ کننده Andre پاترسون. وایکینگ ها به دنبال جایگزین شروع پایان دفاعی Everson Griffen و کلید ذخیره end, Stephen Weatherly.
Spielman گفت پترسون واقعا “می خواستم برای گرفتن دست خود را” در Wonnum طولانی “ورزشی” پایان دفاعی که برخی می گویند خام توانایی شبیه به زمانی که وایکینگ استار دفاعی پایان دانیل شکارچی آمد از LSU در سال 2015.
“من و مربی پترسون صحبت زیادی در ترکیب و او به من گفت که او را دیدم بسیاری از چیزهایی که در من گفت:” 6-پا-3, 258 پوند Wonnum که تا به حال 4 1/2 کیسه فصل گذشته.
این 6-4, 289-پوند لینچ به حال 13 1/2 کیسه در سال گذشته است. Spielman گفت: “نقش خود را عقب پایان” و امثال او را به داخل منتقل حمله کننده.
“من فکر می کنم هنگامی که آن پایین می آید به یک D-lineman است که کسی که مخل, و این چیزی است که من در تلاش برای,” لینچ گفت.
به طور کلی Spielman خوشحال بود با چه وایکینگ ها را در طول این پیش نویس در ثانویه است. آنها در آمد نیاز به جای شروع, cornerbacks خاویر رودز و Trae Waynes و اولیه nickelback Mackensie الکساندر. آنها همچنین نیاز به را تشکیل می دهند در ایمنی برای از دست دادن ذخایر اندرو Sendejo و Jayron Kearse.
“کل ثانویه عمده نقطه تاکید که ما رفت و به توصیه” Spielman گفت. “من نمی توانم صبر کنید تا ما به یک فرصت برای دیدن (تمام دفاعی پشت پیش نویس) در این زمینه است.”
با تمام میدارد وایکینگ ها تا به حال در این پیش نویس که قطعا کمک می کند تا شانس برخی از مقدار مورد نیاز دفاعی بازیکنان سوژه متحرک از روبرو ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>