شناسه واقعی و coronavirus: می توانید رانندگان با دریافت معافیت?

س: من 76 و ظاهرا بسیار آسیب پذیر گروه سنی با کوروناویروس. من یک قرار ملاقات برای تمدید گواهینامه رانندگی/شناسه واقعی در مارس 30. من نمی توانم تمدید از طریق پست و از آنجا من را به آزمون کتبی (فکر می کنم از تمام کسانی که صفحه کلید میکروب ها!) و تست بینایی.

سپس من که فرماندار کلرادو در حال حاضر اجازه می دهد همسر مردمی (65 ساله و مسن تر) به تجدید آنلاین به جای رفتن به یک راهنمایی و رانندگی به کمک آنها تا حد امکان از قرار گرفتن در معرض ویروس.

شما می توانید شروع یک جنبش به ما فرماندار به انجام همان چیزی ؟

جودی B., San Jose

یک: یک ایده خوب است. اگر کلرادو می تواند انجام این کار مطمئنا ما می توانیم. زمانی که فرماندار کلرادو تحت فشار قرار دادند این تغییر, آنها تا به حال در مجموع تعداد 15 تشخيص موارد از coronavirus. کالیفرنیا تعداد بسیار بالاتر و آن روزانه در حال رشد است.

س: راهنمایی و رانندگی باید زیر استان و شهرستان در بخش بهداشت و درمان دستورالعمل برای گردهمایی گروه از 250. کسانی که شامل مطمئن شوید که وجود دارد 6-پا فضایی بین افراد چنین باشد. در علاوه بر این به پاک کردن سطوح بین هر تماس با مشتری که به معنی مسدود کردن صندلی در انتظار منطقه و خطوط داخل و خارج ساختمان راهنمایی و رانندگی. من نمی توانم تصور کنید که در واقع اتفاق می افتد.

پیتر Schooley, San Jose

یک: من می توانم. شما باید ایده های خوب که شایسته توجه جدی است.

س: من در بر داشت یک مقاله پرداختن به آب است که تراوش از آسفالت در بزرگراه 101. آن گفت که Caltrans که قرار بود در خارج وجود دارد در ماه اوت گذشته به تعمیرات. این است بخشی از من رفت و آمد برای بیش از 10 سال و به نظر می رسد بدتر از آنجایی که من متوجه آن چند سال پیش. آیا شما هر گونه به روز رسانی به عنوان زمانی که آن را ممکن است ثابت است ؟

آنا Momrow مورگان هیل

یک: تعمیرات در بزرگراه 101 امروز شروع به پلاگین نشت ناشی از آب زیرزمینی متلاطم در نزدیکی سطح. یک شبه کار را اجرا خواهد کرد و هفت روز هفته از طریق روز یادبود.

س: شما نوشت که عوارض در بیان خطوط را “پوشش CHP اجرای نگهداری و بهبود همراه است که آزادراه اگر پول اضافی است.”

CHP اجرای? LOL. که در آن است ؟ مائوئی?

راجیو Bhateja

یک: مائوئی گشت بزرگراه? هرگز آنها را دیدم من تنها, مشاهده به مائوئی.

س: چارلز کفاش از Sunnyvale می خواستم به دانم که چرا او نمی تواند استفاده از برخی از تلفات خطوط در جاده ها هر چند او پرداخت مالیات برای آنها. من می خواهم به می دانم که چرا من مالیات پرداخت یارانه به کشاورزان و در عین حال من هنوز هم به خرید مواد غذایی.

مایک Melligan Campbell

یک: من هیچ مشکلی با پرداخت پول کشاورزان پس از رشد در آیووا و با بهره گیری از ذرت شیرین کندن از زمینه های خود را.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>