خواننده مشاهده: ما باید به کار ما راه خروج از این

من امیدوارم که کسی با نفوذ بیشتر از من و شما از این ایده به کسی که در قدرت ما در سیستم حکومتی. به نظر من که ما طرح در حال حاضر از پرداخت همه به ماندن خانه از محل کار را سال افسردگی به نظر می رسد مانند “خوب ، ما نمی توانیم خرید ما راه خروج از این ویروس ما به کار ما راه خروج از آن است. و ما نمی تواند درمان آن را به عنوان تنها سیاسی مورد.

آنچه ما باید انجام دهیم این است که با تصویب جنگ قدرت به رئیس جمهور به فرمان است که همه شهروندان بیش از 65 تضمین برای آینده قابل پیش بینی. اینها در معرض خطر شهروندان است. بسیاری از آنها احتمالا از نظر مالی حلال و یا در امنیت اجتماعی (یا هر دو). اگر آنها هنوز هم نیاز به کار آنها هستند که ما باید یارانه به ماندن در خانه: هیچ بازدید کننده و بدون تماس انسان مجاز است.

سپس ما قرار داده و هر کس دیگری بازگشت به کار و دریافت خود را بزرگ اقتصادی موتور در حال اجرا دوباره. مردم نیاز به کار. کشور نیاز به کار می کنند. ما نمی توانیم دفن آینده ما در بدهی غیر قابل تحمل. که منجر به کل اقتصادی خراب کردن.

بهترین بخشی از این ویروس است که آن را طعمه به شدت در جوان یا جسمی مناسب است. که آنها ما نیاز به اجرای موتور. ما oldsters (من 85) نمی خواهد در معرض خطر بزرگ اگر مردم قوانین را دنبال کنید. وجود خواهد داشت برخی از تلفات در میان ما. اما این است که واقعا یک جنگ مرگبار و خوب به طور کلی همیشه می داند که او را به برنامه ریزی برای تلفات. این نیاز نمی تواند طاقت فرسا اگر ما همه قوانین را دنبال کنید.

لارس Fladmark

دلوت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>