خواننده مشخصات: trump’s ننگین اظهارات کمک نیست

چه شده است که بی مخ ترین و غیر مسئولانه اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کوروناویروس? شده اند وجود دارد بسیاری از آن سخت است را انتخاب کنید.

در فوریه. 25 او ساخته شده غیر محتمل ادعا می کنند که این وضعیت بود که “تحت کنترل” است و این ویروس بود “یک مشکل است که رفتن به دور است.” در فوریه. 27 او گفت: “شما باید 15 نفر و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.” در فوریه. 28 او گفت که سیاسی coronavirus بود که حزب دموکرات “جدید hoax.”

در 17 مارس او تناقض های قبلی خود را دارد اظهارات سرشان ادعا. “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.” و در مارس 25, او خود را در معرض عدم پیش بینی کرد و گفت: “مقدار زیادی از تجهیزات را خواسته بودن که من فکر نمی کنم آنها نیاز خواهید داشت.”

همه این اظهارات نشان داده اند تهمت را بد بخت عدم همدلی و دیرینه امتناع از مقابله با هر گونه واقعیت در خارج از خودشیفتگی حباب از خود اهمیت.

اما دائم الخمر آمد در مارس 29, زمانی که او در مورد کمبود تجهیزات پزشکی و پرسید: “کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن پشت درب؟” فقط فکر می کنم در مورد جسارت به این سوال. تهمت به بی کفایتی و بی احترامی برای تخصص های پزشکی منجر به یک فاجعه آهسته پاسخ به شیوع ویروس. به عنوان یک نتیجه, پرسنل پزشکی در حال قهرمانانه رفتن بدون محافظ مناسب تجهیزات و قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به نجات دیگران و جلوگیری از فاجعه است. در عوض تهمت بدون کوچکترین تکه تکه از شواهد حاکی از آن است که آنها در حال سرقت لوازم پزشکی.

شورش? نفرت انگیز? نفرت انگیز? هیچ کلمه ای به نظر می رسد به اندازه کافی برای توصیف بنابراین ننگین یک شخصیت است.

James J. اماتو

دلوت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>