خواننده مشخصات: trump’s اشتباهات در طول همه گیر کوه

من التماس به خدا مارس 13 نامه “مغلوب ساختن پیشی جستن تحمل بار خوب” و در وزن مانند هر صندلی ناظر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از اشتباهات ساخته شده بودند منتهی به و در حال حاضر در این بیماری همه گیر. رئیس جمهور پس از فصاحت در نامه ای به تحمل این بار خوب است خنده دار است.

آیا شما به یاد داشته باشید تهمت و گفت این فقط یک آنفولانزا و اساسا که ما تا به حال آن را پوشش می دهد ؟ من عاشق خط که آن را دموکراتیک جعل بیش از حد. سپس او رفت و گلف — در هزینه مالیات دهندگان.

در ضمن وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرستاران و پزشکان می تواند پاک کردن ماسک و استفاده مجدد از آنها. من نمی دانم که چگونه بسیاری از داستان های من خوانده ام و دیده می شود در تلویزیون در مورد پرستاران از ترس آنها ممکن است بیمار از درمان بيماران چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی. اما از آنجا که این داستان ها نیست و اغلب به ما گفته شده در فاکس نیوز, سپس آنها باید خبر جعلی درست است ؟

در حالی که این همه در رفتن مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای از بین بردن سازمان حفاظت محیط زیست برای به دست آوردن خود را به عنوان به خوبی به عنوان شرکت خود را دوستان است. U. s. خدمات پستی به نظر می رسد هدف بعدی خود را.

او را به تحمل بار خود را به خوبی تمام حق — با سرزنش دولت قبلی برای عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش و با گفتن مردم آن به کشورهای دارای ذخایر بسیار مورد نیاز ملزومات برای مبارزه با این ویروس و همچنین به عنوان تست کیت به ما بگویید که در آن ما در با گسترش این ویروس است. او پسر در قانون به ما بگویید ملی ذخایر است “ماست.” این بدان معناست که آمریکا آن را نمی کند? و یا آن را فقط تهمت است و او پسر در قانون’?

برایان LaFrenier

شرمسار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>