در چندین دموکراسی بموقع مقامات منتخب — از جمله بنیتو موسولینی در ایتالیا و هیتلر در آلمان و ولادیمیر پوتین در روسیه — باید به دنبال یک راهکار برای افزایش قدرت خود را در دفتر در نهایت تبدیل شدن به دیکتاتورها به خصوص بعد از اینکه جسارت با انتخاب شدن به یک دوم. پس از انتخاب مجدد آنها در زمان کنترل خود را دولت با کمک منصوب مقامات با آنها احاطه شده خود را.

ما قانون اساسی تفکیک قوا و حاکمیت قانون هستند دلایل اصلی دموکراسی ما دارای اب و هوای بسیاری از طوفان و جان سالم به در برای بیش از 200 سال است. همه این را می توان نابود شده اند در بسیاری از کشورها اگر ما نیست به طور مداوم کار برای حفاظت از قانون اساسی تفکیک قوا و حاکمیت قانون است.

این فاشیسم راهکار: اهریمن جلوه دادن فشار دهید و بعد از رفتن آنها بی وقفه به عنوان دشمن دولت ؛ فراگیر خودتان را با “بله” مردانی که کورکورانه وفادار به شما و مایل به بی اعتنایی به قانون اساسی و یا قانون; آتش هر کسی که مخالف و یا چالش های شما; اهریمن جلوه دادن سازمان های فدرال به عنوان عمیق-خارجه گروه خود را به چالش کشیدن مشروعیت و دائما در تلاش برای از بین بردن شما ایجاد خشم و نفرت و تقسیم را با استفاده از دروغ و اهریمنی به حاشیه رانده شده مردم مانند مهاجران و گروه های قومی و یا پناهندگان; کار به طور مداوم هم بزنید گلدان به نگه داشتن مردم عصبانی; پشته دادگاه به طوری که آنها تبدیل به متحد خود به جای مستقل judiciaries; اهریمن جلوه دادن هر کسی که متفاوت از نقطه نظر خود را از طریق تماس با آنها ناگوار نام مانند جنایی یا خائن; و لیست در می رود.

انتخاب به دور دوم از جمله مقامات شروع به اعمال قدرت بیشتر و شروع به کار با کسانی که با آنها احاطه خود را به تغییر قوانین اجازه می دهد آنها را دیگر قوانین و مقررات در دفتر و بیشتر قدرت اجرایی و به منظور محدود کردن قدرت دولتی دیگر شاخه. سپس آن را همه در سراشیبی.

هر یک از این صدا آشنا است ؟

J. داگ Pruitt

چاقو رودخانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im