خواننده مشخصات: این نیست آنفولانزا; آن را به یک ماشین کشتار کامل’

من یک پیام ساده. این است که آنفولانزا مانند شما تا کنون دیده اند آنفولانزا قبل از. COVID-19 چیزی بسیار متفاوت است. آن است که هنوز چند روز از احساس ضعیف و بیمار است. آن است که چند روز است که شما دست به کار است. آن است که یک ماشین کشتار کامل.

آنچه که ما در حال حاضر مواجه است یک گونه جدید از مرگ است. آن است که مرگ حتمی را برای سالمندان و خطر بیافتد. شما ممکن است سالم به اندازه کافی برای زنده ماندن این بیماری همه گیر; شما ممکن است بمیرد. اما شما می تواند یک حامل; شما می توانید گسترش مرگ است. شما می تواند تبدیل به یک قاتل بالقوه. که یک بار هیچ یک از ما می خواهد به انجام است.

هنگامی که شما با قرار دادن سر خود را در اطراف است که مفهوم من می پرسند که شما خود را گسترش افق و باز به این سطح از درک. در نظر COVID-19 از دیدگاه تنفسی ابولا. من می دانم. که برای تلفن های موبایل دیوانه. ابولا یک “آفریقا” بیماری است. توقف. فکر می کنم در مورد این: دولت فعلی دارای برچسب COVID-19 “چینی virus.” ابولا کشته شدن مردم توسط liquifying گوارشی و روده ای و سیستم های. COVID-19 کشتار مردم توسط آنها را غرق در خود تنفسی مایع. در عین حال ما باید فروتن باشد. تحقیقات در حال انجام است و مجمل اما دیتا امتیاز به این احتمال که COVID-19 نیز آلوده مایع مغزی و سیستم عصبی مرکزی است. ما باید فروتن در مواجهه با این چالش جدید است.

من از یک چیز: لطفا دیگر فکر می کنم COVID-19 به عنوان آنفولانزا. لطفا ترک با استفاده از واژه هایی مانند “آنفولانزا” یا “علائم شبه آنفولانزا.” ما در یک وضعیت قبر. در این زمان است که خواهد شد در تاریخ. اجازه دهید تاریخچه نشان می دهد ما انجام علت سعی و کوشش و نگاه به علم برای پاسخ. اجازه دهید کتاب های تاریخ دولت است که ما به یکدیگر با محبت.

سارا G. آشامیدنی

دلوت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>