خواننده مشخصات: صحبت کردن برای کسانی که به آن نیاز ترین

من همیشه به حال دوستان و بستگان که متعلق به حزب جمهوری خواه. من رای دادند خواهان (و سه تن دیگر از احزاب اصلی). من عصبانی و نا امید. که در آن همه من نسیم مهربان جمهوریخواه دوستان و بستگان رفته ؟

ما در حال حاضر می دانیم که دولت ما می دانستند در مورد COVID-19 ژانویه. ما از دست دو ماه از مصرف این به طور جدی و آماده است. هر کسی که قادر به به من بگویید که چگونه بسیاری از ما خواهد مرد چون از این ؟ رئیس جمهور به نظر می رسد به عنوان ضد و نقیض از دست داده و به عنوان سران چین و انگلیس و ایتالیا. خود را پیروان وفادار یا دفاع از همه چیز او می کند و می گوید: یا آنها را خاموش ماندن. هر روز او تصحیح علمی و پزشکی حرفه ای.

حزب جمهوری خواه به نظر می رسد می خواهید به قید وثیقه شرکت ها (از جمله خطوط هوایی ، من نگران که خود را وحشی ایده برای ارسال چک محدود خواهد شد به طوری که کاهش درآمد خود را کمتر شما را دریافت خواهید کرد. آیا این را حس را به هر کسی ؟ است این دیوار هنوز در حال ساخته شده است ؟ کسی خواست قدرت در اتهام آنچه که 5 میلیون دلار برای $8 میلیون دلار ممکن است به معنای در یک روستایی تا حد زیادی دولتی مانند غرب ویرجینیا?

من نمی گویم دموکرات ها کامل هستند. دور از آن. اما در حال حاضر به نظر می رسد آنها به طور متمرکز و معقول در تلاش برای رسیدن به پایین نردبان اجتماعی (نه بالا) و کمک کند. من به یاد داشته باشید زمانی که من سعی کردم به درک چقدر بزرگ کشتی شناور. کسی به من گفت که کشتی های مطرح شده از پایین به بالا.

اگر شما یک جمهوری خواه من پرسیدن: شما لطفا صحبت کردن برای کسانی که به آن نیاز دارید ؟ نگران نباشید در مورد رنگ پوست خود دین خود را و یا عدم اعتقادات مذهبی. نگران نباشید در مورد فرهنگ خود را. به یاد داشته باشید کودکان. بزرگسالان اشتباهات ما را سخت ترین در کودکان است.

جری کارول

دلوت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>