خواننده مشاهده: نصب بدهی را بار ما برای دهه

ایالات متحده و وزارت دفاع با آن 700 میلیارد دلار بودجه سالانه قادر به دفاع از ما. نه وزارت امنیت داخلی با 50 میلیارد دلار در هر سال قادر به تامین امنیت میهن ما. به جای خط مقدم هستند که قهرمانانه توسط ما برگزار شد مراقبت های بهداشتی و اورژانس-خدمات حرفه ای و کارکنان پشتیبانی خود را.

در حالی که این سه پرشکوه autocrats از این دنیا قدم زنی با تبختر خود مراحل — ولادیمیر پوتین در مسکو, رئیس جمهوری چین در پکن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن, d. C., سایه حقیقت از coronavirus طاعون — شهروندان در هر یک از کشورهای در حال مرگ توسط هزاران نفر. هنگامی که ما از طریق این فاجعه زیستی در علاوه بر این به زندگی از دست ما ریخت و تریلیون ها دلار به سیاه چاله بدهی است که بار ما را در آینده دور انداختن امنیت اجتماعی ما و برنامه های ما نسل جوان’ رفاه برای دهه های آینده است.

یکی از راه های خروج از این دوران تاریک خواهد بود به ارزیابی مجدد چگونه ما افتاده برای ravenous نظامی-صنعتی اشتهای که آورده اند جهان ما به چنین خراب کردن. ما در حال سازگار و انعطاف پذیر گونه است. ما می توانیم با استفاده از این بحران به عنوان یک فرصت برای تغییر موقعیت خودمان را به سمت مثبت تر جهان از مراقبت و همکاری است. وقت آن است که به ضرب شمشیر ما را به ماسک.

Peter Krause

دلوت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>