خواننده مشخصات: Minnesotans در حال از دست رفته در سرشماری

در هر دهه سرشماری انجام شده است به تعداد جمعیت به دلایل مختلف. همه ما آموزش داده شده است که در این راه از اختصاص بودجه به کشورهای مختلف بر اساس نیاز خود را. وجود دارد خیلی بیشتر به آن از پول است. سرشماری دیکته که در آن مسکن و بیمارستان و مدارس و کارخانه ها و مشاغل توسعه یافته خواهد بود. آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که هر کس شرکت در سرشماری همه!

سرشماری نیز نقش حیاتی در بخش چگونه قانونگذاران تعیین چگونه آنها را دوباره ترسیم خطوط هر منطقه (شناخته شده به عنوان redistricting) در مینه سوتا است. داده های سرشماری درایوهای چگونه مناطق در حال بهینه سازی به حساب جمعیت و تغییرات چگونه بسیاری از ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان صندلی های اختصاص داده شده به مینه سوتا. این مهم است که به تعامل با مردم رنگ و بومی مردم در redistricting بحث است. آن را ایجاد یک درک بهتر و نمایندگی از جوامع که باید و خواهد شد به طور مستقیم متاثر از نتیجه.

من نوشتن را به صحبت می کنند به اهمیت redistricting برای Minnesotans به خصوص مردم رنگ و جوامع بومی. از لحاظ تاریخی این جوامع باید نارضایتی موانع به مشارکت مدنی مواجه نیست اکثریت Minnesotans.

در سرشماری سال 2010 حدود 1.2 میلیون نفر از مردم از رنگ و مردم بومی تلقی می شد “سخت به تعداد” و شامل نمی شد در مینه سوتا را دربرداشت. بسیاری از زندگی چند خانواده مسکن واحد مستاجر تحت اشغال خانه و خانواده و نه به رهبری یک زن یا شوهر. بسیاری از بزرگسالان بدون دبیرستان دیپلم بودند در زیر سطح فقر, حال عمومی-کمک درآمد و بیکار بودند و یا نبود اعتماد به دولت است.

علت شایع مینه سوتا در حال کار برای اطمینان از گنجاندن همه حقوق خود محروم جوامع است.

هدف من این است که به عنوان یک کاتالیزور برای nonmetro-مینه سوتا صدای. با میزبانی انجمن پانل بحث و رویدادهای شبکه ما معتقدم که ما می تواند نوسان آونگ به سمت بیشتر-عادلانه روند.

زنا Fizer

Plymouth, مینه سوتا

نویسنده nonmetro سازمان علت شایع مینه سوتا در سنت پل (commoncause.org/minnesota/).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>