من نامه اخیر در خصوص شهردار امیلی لارسون (“دلوت نیاز به رهبران و نه عذر خواهی” Feb. 4) به کوته بیمار مطلع و معنی روحیه. من نیز در بر داشت آن را فوق العاده مهربان به ما اولین شهردار زن به دولت (و یا باز گفتن) که “ما نمی نیاز به یک ‘مامان’.”

من احساس می کنم شهردار لارسون نشان داده باور نکردنی رهبری به همین دلیل است که او به شدت برنده دوره دوم. به نظر من رهبری خواسته های به دنبال در تصویر بزرگ. یکی باید نگاه گذشته یکی منافع خودخواهانه و یک دیدگاه گسترده ای از کل جامعه نیاز دارد. همچنین, آن است که یک شخصیت نقص به عذرخواهی زمانی که چیز اشتباه است. در آن طول می کشد صداقت و شجاعت به مسئولیت کاستی در مقایسه با سرزنش دیگران و حفظ غلط پهلوانان.

من به تازگی با حضور در یک کارگاه قرار داده و در محافظت از طبیعت که نگاه می سی سی پی رودخانه حوزه آبخيز و چگونه مینه سوتا می تواند به بهبود آن پاسداشت از این رودخانه است. می سی سی پی شروع می شود و در آب های بکر دریاچه ایتاسکا و با توجه به آلاینده های انباشته شده در طول دوره خود به زودی می شود unswimmable و ماهی در آن uneatable. سال گذشته من در بازدید از نیواورلئان و دیدم نهایی غمگین دولت از رودخانه می سی سی پی. مینه سوتا نه تنها باید نگران مسير رودخانه از طریق دولت ما اما وضعیت ما ترک آن را در آن را به عنوان جریان پایین دست.

در راه همان, تصمیم گیری ما را امروز جریان به آینده ما مؤثر نوه و جهان در بزرگ. من این را تحسین شهردار لارسون و ما دلوت شورای شهر برای نشان دادن رهبری شجاعانه در نظر گرفتن یک دیدگاه گسترده ای از وظایف ما به عنوان یک شهر است.

گرگ لوقا

دلوت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de