خواننده مشخصات: فرمت مورد نیاز برای خط 3 نظرات

در مارس 2, آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا (MPCA) به میزبانی اولین تلفن زندگی می کنند تاون هال جلسات به من اجازه اظهار نظر در مورد پیشنهاد خط 3 پروژه خط لوله است که عبور از شمال مینه سوتا است. تماس های در حال انجام در ازای زنده نظر دوره است که رخ داده است در Bemidji, Grand Rapids و Mahnomen قبل از COVID-19 شیوع.

در تماس MPCA کمیسر لورا اسقف گفت که صدها نظر در حال حاضر دریافت شده از Minnesotans مربوط به این خط لوله است. او اذعان کرد که بسیاری از Minnesotans (شامل خودم) باید سوال که چرا MPCA بود و نه ارائه یک قابل تمدید به دوره نظر. کمیسر اسقف را توضیح بود که در فدرال آب تمیز عمل مینه سوتا باید با یک سال مهلت اقدام و یا چشم پوشیدن از حق خود برای به اجرا درآوردن انطباق با دولت سفت و سخت تر استانداردهای کیفیت آب.

این اخبار به من. آن را نیز فوق العاده دلسرد کننده است. من مخالف خط 3 اما فراتر از آن موضوع خاص را پیدا کنم آن را خسته کننده است که در زمانی که دولت فدرال در حال ساخت متعدد تسهیلات به ظاهرا کمک به مالیات دهندگان و کسب و کار در میان COVID-19 همه گیر نیست budging در مهلت که با دخالت آمریکا توانایی به طور موثر به دنبال کمال و بیشتر مطلع ورودی عمومی در مورد مسائل مهم به همه ساکنان است.

خط 3 به شمار خطرات بسیاری به کشور ما و من امیدوارم که Minnesotans ادامه خواهد داد به وزن در MPCA دو باقی مانده تلفن تاون هال جلسات روز سه شنبه و پنج شنبه. فراتر از آن Minnesotans همچنین نیاز به رسمیت شناختن مسئولیت دولت فدرال و ما بخواهید کنگره هیئت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و دادستان کل کیت الیسون به درخواست مقامات فدرال برای تمدید مهلت لازم الاجرا توسط آب تمیز عمل می کنند.

شانون پترسون

مینیاپولیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>