خواننده مشخصات: مالیات بر املاک و باید مطرح شود

وجود دارد یک زن و شوهر از پاسخ به من Feb. 28 ستون “تنظیم مالیات املاک و فشار نسبت به ثروت صاحبان سهام” ارائه شده است که استدلال برای افزایش مالیات بر املاک در مینه سوتا است. از آنجا که وجود دارد باید اتاق را برای سالم و محترمانه بحث من پاسخ به مارس 9 “در پاسخ” ستون”بالاتر املاک و مالیات به معنی کمتر خیریه دادن است.”

تن از تفسیر مستلزم آن است که نقاط ضعف آن بود اشاره کرد. نویسنده شاغل دو استراتژی را به نفع خود استدلال. اولین ترور شخصیت نشان خود را در مقایسه با استدلال به ایدئولوژی کمونیسم و سوال توسط من تدریس در طول سال از دانش آموزان من. این هیچ ربطی به استدلال مورد بحث قرار گرفته.

دوم خود را با استراتژی های بی پایان تکرار مراقبت لابرادور. پیشنهاد من که املاک و مالیات باید مطرح بود و نه در نظر گرفته شده به عنوان یک حمله در آمریکا سیستم سرمایه داری. (من به شدت از آن پشتیبانی می کند.) به نظر می رسد که چنین حمله ای بود بی اثر حواس پرتی. دیگر سیستم شده است به عنوان موثر در تولید ثروت است. این است که می گویند که بهبود نمی تواند ساخته شده است.

نویسنده ساخته شده و تعدادی از خطاهای موجود در آنچه که او گفت: به من گفت. برای مثال من نگفت که “75 درصد از کشورهای درک آنچه یک عقب مالیاتی است.” من نمی گویم که Minnesotans ترک دولت “به دلیل بالا بودن مالیات بر درآمد و دولت مالیات بر ارث.” شاید اگر این اظهارات حذف شدند او استدلال می شده اند ضعیف تر است.

ادعای او این است که من استدلال می تواند ما را به یک “سوسیالیست سیاه چاله” سزاوار شواهد بیشتر. شاید یک تعریف ایده های خود را از سوسیالیسم کمک خواهد کرد.

اما من باید اضافه کنم که خود اظهار داشت: انسان دوستی (خصوصی دادن) ستوده است. جامعه آمریکا بهره مند است تا حد زیادی از انسان دوستی در طول سال. مشارکت جامعه کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی و دولتی را با موفقیت حل مشکلات. اما هنوز هم مالیات بر املاک و باید مطرح شود!

Donald E. Maypole

Lake Nebagamon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>