خواننده مشخصات: صالح رهبران نیاز به کمک ما

در آوریل 15, دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus پیگیری مرکز گزارش داد که ایالات متحده تا به حال 619,607 تایید موارد COVID-19 بود که بیش از 30 درصد از بازار جهانی در کل. یکی از شگفتی چگونه 4 درصد از جمعیت جهان می تواند بیش از 30 درصد از جهان را در مجموع تایید COVID-19 موارد است. یکی ponders چگونه رهبران در U. S. خواهد پاسخ به این وضعیت است.

صالح رهبران به احتمال زیاد می خواهم به یاد بگیرند که چگونه این بسیار نامتناسب سطح بیماری رخ داده است و استفاده از آنچه آموخته بود به جلو حرکت کند. آنها می شناسیم که آهسته پاسخ به هشدار به خطرات بی جا خوش بینی و بسیار محدود تست برای COVID-19 مانع ردیابی انزوا و مهار. آنها را تشخیص خطاهای دیگر در پاسخ به بحران و رفتن به جلو با برنامه های اجتماعی را حفظ فاصله زمانی مناسب, تست ردیابی و جداسازی برنامه ها و منابع در محل هستند.

رهبران بی کفایت انکار می کند که هر گونه خطا و ساخته شد با وجود کشور ما با داشتن هفت بار در سراسر جهان به طور متوسط از COVID-19 موارد است. متکبر نادان رئیس جمهور ممکن است خود را 10 بر یک به 10 در مقیاس و نشان می دهد که پاسخ کامل بود. او ممکن است ادعا می کنند قدرت های بزرگ اما تقریبا هیچ مسئولیت و مقصر دانستن رسانه ها در کشورهای دیگر حزب سیاسی و یا حتی سازمان بهداشت جهانی برای بحران در کشور خود. داشتن یاد گرفتم هیچ چیز او ممکن است فشار برای باز کردن این کشور بدون توجه به چگونه کافی تست ردیابی و جداسازی می تواند محدود کردن گسترش COVID-19.

متاسفانه ایالات متحده است نفرین با یک بی کفایت رئیس جمهور. من از ترس او نمی خواهد رای دادند از دفتر قبل از او بیشتر آسیب جبران ناپذیر به کشور است.

خوشبختانه فرمانداران مانند سوتا تیم Walz کالیفرنیا را گاوین Newsom و نیویورک اندرو کومو نشان داده اند خود را به رهبران صالح. من امیدوارم که آنها پیروز شویم اما آنها به کمک ما نیاز دارند.

دنیس Falk

دلوت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>