خواننده مشخصات: شهرستان ضربات آن را دوباره با لستر گلف

او گفت: این شهرستان خواهد شد صرفه جویی در $150,000 اما آن را ؟ مگر این که دائم بسته شدن البته هنوز هم نیاز به حفظ شود. آن fairways سبزی و خشن خواهد شد و همه باید قطع شود و درمان شود. آن سیستم آبیاری را باید تعمیر — درست مثل هر بهار به نظر می رسد. و ساختمان هنوز هم نیاز به برخی از توجه است. بنابراین این استادانی پس انداز به احتمال زیاد خواهد شد تا حد زیادی کاهش می یابد.

شهردار به نظر نمی رسد نگران بودجه زمانی که به استخدام برخی از بی ارزش آب و هوا و موقعیت با سالانه حقوق و دستمزد محدوده از $81,335 به $118,198 (“استخدام جدید برای کمک به شهرستان مبارزه با تغییر آب و هوا” Jan. 16) و یا در حالی که ساختمان جدید مسیرهای دوچرخه سواری و مسیرهای پیاده روی.

این شهر به مدت طولانی می خواستم Lester Park Golf Course زمین برای مسکن در سال جاری بسته شدن البته به نظر می رسد به یک underhanded راه گرفتن آن است.

شاید اگر این شهر نگه داشته و خود بینی و پروژه قرارداد کار کردن Costco خواهد بود در دولوت (“Costco لغو معامله خرید سایت محلی” مارس 28).

یک شهر با جمعیت 85,000 باید دو شهرداری های گلف. که بی دلیل نیست. یک شهرستان و دولت است که استخدام یک پرداخت آب و هوا و موقعیت و عقده روحی در مورد کیسه های پلاستیکی و غیر منطقی است.

استیو Stojevich

دلوت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>