خواننده مشاهده: ‘Boatload از عشق و مراقبت از’ مورد نیاز در حال حاضر

اخیر نظر قطعه gleaned یک طرفه مشاهده از امروز فکری (مترقی) جناح از حزب دموکرات است. کم عمق تصویر بود و نه چاپلوس با توجه به آنچه در حال وقوع است در این شهرستان و در جهان امروز است.

مطمئن شوید آن را شسته و رفته به ارزش, هوشمند, گویا-فکر کردن در کنار یک فرد است اما بیشتر وجود دارد به آرایش completel فرد — خیلی بیشتر. چگونه در مورد برخی از شخصی گرما از جمله برخی از تواضع و گرما? آنچه در مورد خیریه احساس گرما و بخشندگی طبیعت ؟

این بشر دو طرف نشان می دهد قلب و روح یک فرد ویژگی هایی که دور و نرم کردن یک فرد.

من تو را دیدم بسیار کمی گرما در این نامه که متکبرانه و pompously ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه برای تلاش های خود را در مقابله با COVID-19 است که در حال حاضر کشتار بسیاری از مردم ما.

جمهوریخواهان بیش از حد آهسته در شناخت مشکلات حمله به آنها نامه است. آنها نمی با استفاده از تفکر منطقی و شواهد تجربی به سرعت به مشکلات مانند روشنفکران انجام yada-yada-yada.

چگونه است که همه تجربی تفکر و عقلانیت انجام در حال حاضر در آرامش هزاران نفر از شهروندان ایالات متحده در حال مرگ از این سرایت یا اینکه جدا از خانواده خود را در زندگی و مرگ ؟ چگونه است که در آینده ؟ به اندازه کافی سریع نیست.

آنچه مورد نیاز است در حال حاضر علاوه بر درمان است boatload از عشق و مراقبت و عشق معنوی. اما زمانی که برخی از روشنفکران اسپوت خود را از برج عاج, من حدس می زنم آن را بسیار دشوار است برای دیدن و مراقبت در مورد صدمه زدن و مرگ توده های زیر کلیک کنید.

ران Trethewey

دلوت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>