خواننده مشخصات: Blasé نگرش قرار می دهد دیگران در معرض خطر

در صبح روز مارس 24 من خواندن نظرات از معاون فرماندار تگزاس اعلام تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus شد یک چیز احمقانه و اقتصاد ما باید نگرانی اصلی ما. که من به ارمغان آورد به نامه من را بخوانید در اخبار تریبون که در آن دیگر خود مسح عمومی-متخصص بهداشت گفت: در مورد همان چیزی که. نامه (خواننده مشاهده: “ویروس نگران از بین بردن اقتصاد ما” مارس 22) در مقایسه COVID-19 به آنفولانزا آن را به حداقل رسانده و شدت تکبر و تلاش های خوب مردمی و تلاش برای مهار آن گسترش یافته است.

فرض کنید کسی آلوده بدون علائم و پس از آن ندانسته آلوده برخی از معصوم دیگر و پس از آن که فرد آلوده بیشتر از او و یا او ضروری همکاران می گویند در نیروگاه و یا آب و یا فاضلاب بخش یا آتشنشانی یا پلیس و یا هزاران خدمات دیگر که بر اساس آن همه ما بستگی دارد. چه که اگر کسی بیمار شد و/یا نیاز به قرنطینه? پس از آن چه ؟

و اگر همان است که شخص باید به توسعه علائم ؟ من می گویم او بهتر جرات نمی کند در حال حاضر به درمانگاه و قرار دادن آن روح شجاع در وظیفه وجود دارد از جمله عزیزان من و دوستان در معرض خطر — و بقیه از ما.

من پیشنهاد می کنم او فقط رنج می برند در محل.

جف اسمیت

دلوت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>