رتبه در انتخاب و رای گیری? آلبانی ساکنان تصمیم خواهد گرفت که در ماه نوامبر

آلبانی — در ماه فوریه یک گروه از ساکنان اینجا شروع به جمع آوری امضا برای قرار دادن ابتکار عمل در انتخابات ماه نوامبر درخواست رای دهندگان به رتبه انتخاب های خود برای شورای شهر و نامزدهای هیئت مدیره مدرسه.

ظرف یک ماه آنها برداشت کرده بود 600-plus امضا شد و بیش از نیمه راه را از طریق به هدف خود که آالمدا کانتی صادر stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

با خیابان ها و فروشگاه ها و رستوران ها و اکثر کسب و کار ترک, درخواست درایو متوقف شده و هرگز به دست آمده 1,159 معتبر امضا مورد نیاز در زمان واجد شرایط این طرح برای سال جاری انتخابات عمومی.

بدون در نظر گرفتن, آلبانی, شورای شهر به اتفاق آرا تصمیم گرفت روز شنبه برای انجام آن را برای آنها را به هر حال گفتن آن معتقد بودند رای دهندگان باید یک فرصت برای در وزن به دلیل ابتکار عمل را به احتمال زیاد خواهد دریافت کرده اند حداقل تعداد امضا شد آن را برای همه گیر.

“اجازه دهید رای دهندگان تصمیم گیری” عضو شورای پیتر Maass گفت: در مارس 18 جلسه زمانی که این شورا در ابتدا mulled این مسئله است. “اگر رای دهندگان فکر نمی کنم این ایده خوبی است آن را به رای پایین. اگر آنها فکر می کنم آن را یک ایده خوب آنها می توانید آن را کشف کردن.”

اگر رای دهندگان تصویب این طرح آلبانی خواهد پیوستن به اوکلند و برکلی و سن لیندرو اجازه می دهد رتبه-انتخاب رای گیری. این سیستم اجازه می دهد تا رای دهندگان به نامزدهای رتبه در سفارش خود به عنوان اولویت اول و دوم و سوم و…. اگر یک نامزد برنده اکثریت رای اول ترجیح او برنده اعلام شده است. اگر نه نامزد با کمترین رای اول ترجیح حذف شده است و دیگر رتبه بندی ترجیحات در خود و یا رای گیری شمارش برای تعیین اینکه آیا هر نامزد موفق به کسب اکثریت تنظیم آرا. این فرآیند تکرار می شود تا زمانی که کسی ظهور با اکثریت.

در گذشته زمانی که این موضوع قبل از شورا آن را رد 3-2. هنوز تصمیم شورای جمعه این ابتکار عمل باید به رای دهندگان.

معاون شهردار پگی McQuaid گفت: در حالی که او شخصا پشتیبانی نمی کند رتبه-انتخاب, رای گیری, این یک سوال از انصاف چرا که تا به حال coronavirus همه گیر نمی زده فعالان احتمالا باید حداقل 15 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده’ امضا — حداقل مورد نیاز برای واجد شرایط این طرح است.

ساکن هری چامسکی خواست شورای رای دهندگان تصمیم می گیرید.

“مبارزات انتخاباتی به خوبی در مسیر به دست آوردن مورد نیاز امضا و محل طرح شهروندان در انتخابات. تنها ویروس مانع از این اتفاق می افتد,” چامسکی گفت.

هموطنان مقیم Bryan دله همچنین به حمایت در طول ماه گذشته نشست.

“من فکر می کنم آن را اجازه می دهد تا صداهای متنوع به شنیده می شود” دله اضافه کرد: این اجازه می دهد تا رای دهندگان را انتخاب کنید کسی که ممکن است انتخاب اول خود را.

این حرکت است که انتظار می رود هزینه های این شهرستان حدود 11500 نفر به صورت اولیه رای دهندگان کمک رسانی به توضیح این تغییر با توجه به شهر کارمند آن Hsu.

هارون Tiedemann از رای دهندگان انتخاب آلبانی که پیشگام مبارزه برای قرار دادن این موضوع قبل از رای دهندگان استقبال شورای حرکت می کند.

“رای دهندگان انتخاب آلبانی فوق العاده است افتخار در کار ما و شهر آلبانی برای اقدام قاطع برای اطمینان از رای دهندگان خود را می گویند در رتبه-انتخاب” Tiedemann گفت: در یک ایمیل. “قرار دادن و اندازه گیری در انتخابات یک سوال از انصاف و شورای شهر به مناسبت افزایش یافت. ما مشتاقانه منتظر به آلبانی ساکنان داشتن فرصت برای رای برای انتخابات سیستم که بهتر نشان دهنده تنوع ما را به عنوان یک شهر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>