اظهارات ممکن است نگه دارید اجباری minicamp در نوادا

این اظهارات ممکن است بکشید تا مخاطرات در المدا زودتر از برنامه ریزی شده.

اظهارات مربی جان weather underground گفت: Las Vegas Review-Journal شنبه شب باشگاه خواهد نگه داشتن آن اجباری minicamp در لاس وگاس.

Weather underground, حضور در دئوتای وایلدر-تایسون خشم عنوان سنگین وزن کشمکش در MGM Grand در مصاحبه ای گفت: “اگر ما می توانید اجازه دهید هر کس در ما خواهد شد.”

اجباری minicamp نهایی زمان اظهارات خواهد بود و هم به عنوان یک تیم قبل از adjourning تا زمانی که اردوگاه های آموزشی آغاز می شود در ناپا در اواخر ماه جولای. پس از بسته شدن اردوگاه های آموزشی در نپا اظهارات را برای اقامت خوب در نوادا است.

در پایان فصل به طور منظم weather underground گفت: خارج از فصل طرح شد برای اظهارات باقی می ماند و در مکان فعلی خود را تا زمانی که اردوگاه های آموزشی آغاز می شود و سپس حرکت فوتبال عمل به لاس وگاس زیر اردوگاه های آموزشی.

این اظهارات را ساخته اند هیچ اطلاعیه با این حال و به عنوان یک منبع گفت: “امیدوارم این مرکز انجام خواهد شد.” باشگاه خوشبین Henderson, Nevada, تسهیلات آماده خواهد شد. این معلوم نیست که آیا این اظهارات به دنبال یک جایگزین سایت در منطقه لاس وگاس و یا باقی می ماند در المدا برای اجباری اردوگاه اگر آن را آماده رفتن است.

این 323,000 پا باشگاه ستاد در هندرسن را شامل سرپوشیده زمین فوتبال است. درجه حرارت در طول تاریخ ژوئن 14-16 در لاس وگاس بین 96 و 97 درجه است.

داشتن اجباری اردوگاه در نوادا خواهد فعال کردن مهاجمان از یک اجرا به رهبری به فصل به طور منظم در Allegiant ورزشگاه با یک عنوان-هنوز-به-می شود-تعیین سطح فن دخالت.

 

 

 

 

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>