اظهارات’ weather underground در COVID-19 احتیاطی: `یک اشتباه می تواند همه ما را’

فکر نمی کنم هر چیزی که احتمالا می تواند بیشتر عجیب و غریب نسبت به سال گذشته روزانه نپا soap opera شامل آنتونیو براون ؟

خوش آمدید به اظهارات اردوگاه آموزشی 2020 که در آن دشمن نهان است و جان weather underground بیشتر نگران از پا و کلاه خود را کوتاه جایزه کسب.

به عنوان یک نتیجه, اگر هر بازیکن باید ولگرد از خانه های خود در نزدیکی Henderson, Nevada تمرین تسهیلات برای طعم و مزه در نزدیکی لاس وگاس, شب زنده داری, آنها در حال رفتن به شنیدن در مورد آن را از سر مربی و همچنین تاسیس مجموعه ای از رهبران تیم.

“ما بازیکنان کمیته با رهبری بزرگ در اینجا است که می داند که یک اشتباه می تواند ما مرگ” weather underground گفت: در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی از طریق تلفنی. “یک اشتباه می تواند همه ما را در یک راه بد و آن را نه فقط فوتبال. آن می تواند ایجاد یک بیماری وحشتناک. من می خواهم به تسلط هنگامی که ما ساختمان را ترک کنند. ما می خواهیم به سرکوب این ویروس است.”

Rookies باید وارد جانبازان تحت آزمایش خواهد شد و تا اواسط ماه اوت تا اظهارات و بقیه NFL آیا چیزی نزدیک کامل تیم, تیم ملی فوتبال.

Weather underground که دیگر از یک زن و شوهر از یک در یک مصاحبه باقی ماند در پس زمینه از پیش نویس NFL اذعان جدی از سرگیری فوتبال در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“من هیچ متفاوت از هر کس دیگری. این سخت است نه به نگرانی در مورد بچه های من, من بابا و مامان, خانواده من, برادر من دوستان همه ما بازیکنان” weather underground گفت. “من واقعا نگران لاس وگاس. من عاشق این محل است. ما مشتاق به پیش نویس اینجا ما مشتاق به ایجاد برخی از دوستان برخی از هیجان انگیز زمان به عنوان ما را از ما حرکت می کند. (ما) بهترین ورزشگاه بهترین امکانات من تا کنون دیده ام در زندگی من و من دیده ام بسیاری شده در صدا و سیما.

“من از دست انسانها. من handsy مرد. من می خواهم به آغوش مردم و بالا پنج. آن را دشوار است در امریکا است. آن را دشوار است در جهان و من فقط می خواهم به نگه دارید تکرار کرد که به بازیکنان ما است. ما باید به ضرب و شتم ویروس. که چالش ما در حال حاضر است.”

به سمت این بوده است شروع به تشویق که در هیچ اظهارات بازیکن تصمیم گرفتند خارج از قرارداد و یا به پایان رسید تا در COVID-19 لیست ذخیره. هر تیم باید مجموعه خود را از چالش های برخی بیش از دیگران است.

“ما نه تنها تکاور. همه در لیگ است که رفتن را از طریق این” weather underground گفت. “ما برای انجام بهترین ما می توانیم. آن را به توان یک برابر و عادلانه فصل است. برخی از تیم ها در حال رفتن به ضربه سخت توسط این ویروس. برخی از تیم ها ممکن نیست. برخی از تیم ها ممکن است طرفداران بعضی از تیم ها ممکن است مقوا cutouts. من نمی دانم. اما ما فقط باید برای مقابله با آن سعی کنید خلاق باشید. خوشبختانه من فکر می کنم ما باید یک مربیگری کارکنان است که می تواند واقعا آموزش بازی. این چیزی است که من با تکیه بر بیشتر است.”

در حال حاضر, weather underground باید راضی آشنایی با برخی از مهم ترین بازیکنان از جمله linebacker آنها خواهد پرداخت تا $36 میلیون بیش از سه فصل است.

“من هرگز ملاقات کری لیتلتون. هرگز او را ملاقات نمود” weather underground گفت. “ما پرداخت می شود این مرد یک مقدار زیادی از پول را به ما قابلیت دفاعی بازیکن.”

در میان موضوعات weather underground خطاب شنبه به اظهارات امید به رفتن از 7-9 به postseason:

غلبه بر خود را در کوتاه yardage

Weather underground شنیده است و خواندن همه چیز در مورد کمبود کارفرمایی درک Carr وقتی که می آید به قرار دادن توپ در منطقه پایان.

و او متوجه می شود همه چیز را نگاه بسیار متفاوت بود و این اظهارات شده است بهتر از غیر قابل توضیح 1-برای-8 به ثمر رساند touchdowns از 1-خط محوطه. مانند شاید تفاوت بین 7 تا 9 و 10-پیروزی تیم است.

“ما stunk سال گذشته — من stunk — داخل 1-حیاط خط” weather underground گفت. “که واقعا به کمک ما جرم اگر من می توانید تماس بگیرید برخی از بهتر بازی می کند و به این بچه ها یک فرصت در داخل 2 – یا 3-خط محوطه. که در آن شما امتیاز در هر بازی و همه این آمار را بهبود بخشد.

“ما پر کردم دو بار در خلیج سبز ما پر کردم در دنور. ما پر کردم در تنسی و این تقصیر من. ما رو به آدرس ما تنگ, تنگ, تنگ هدف خط جرم.”

کنار هم قرار دادن یک دفاع با تمام چهره های جدید

لیتلتون پیوست نیک Kwiatkoski به عنوان یک شروع linebacker. تازه واردان در خط دفاعی هستند Maliek کالینز در داخل و کارل Nassib بر روی لبه. Rookie دیمون Arnette یا کهنه شاهزاده Amukamara به احتمال زیاد شروع مخالف Trayvon مولن. چهره های جدید در ایمنی شامل جف هیت و Damarious Randall در حالی که Johnathan ابرام آغاز شده به عنوان یک تازه کار از دست داده بود اما برای فصل در بازکن.

دفاعی هماهنگ کننده پل Guenther را مجبور به مرتب کردن بر اساس آن همه اما هجوم استعداد خوبی است مشکل داشته باشند.

“این خواهد بود یک چالش” weather underground گفت. “ما در حال رفتن به سعی کنید بهترین های ما به قرار دادن آنها تحت عنوان فشار زیادی که ممکن است با تشکل های tempos مختلف و سعی کنید و آنها را آماده. آنها برای باز کردن در جاده ها در برابر یک مربی جدید جدید کارفرمایی و بسیاری از ناشناختهها (در کارولینای). سپس در اوایل فصل من فکر می کنم شما خواهید دید تام بردی و Drew Brees و من می دانم که آنها در حال رفتن به نوبه خود تا به سرعت و به نوبه خود حرارت بر ما.”

ایمنی Johnathan ابرام (24) از دست داده بود برای این فصل در این بازی در برابر دنور در سال گذشته بازکن.

بی احترامی به پرچم

اظهارات متعهد 128 جریمه در سال گذشته با 42 آمدن بر جرم و 128 در دفاع. وجود 41 قبل از ضربه محکم و ناگهانی مجازات معنابخش فوری شکست.

“جایی که رتبه ما در این لیگ از نظر دفاعی مجازات بازتابی از من و ما برای رفع آن, و ما در حال رفتن به آن را تعمیر” weather underground گفت. “(خط دفاعی مربی) راد Marinelli است برای رفتن به یک بخش از آن است. اقامت خارج نشده. برخی از این مجازات ها مسخره و آنها باید حل شود.”

این مارکوس Mariota عامل

درک Carr تثبیت شده به عنوان استارت اما برای اولین بار از خود rookie فصل وجود دارد این است که یک نسخه پشتیبان تهیه است که حداقل می تواند همه چیز را جالب در Marcus Mariota.

“شماره 1 چیز با مارکوس بود برای دریافت سالم” weather underground گفت. “او تا به حال یک شانه مشکل است. او تا به حال یک مچ پا مشکل است. این اعتبار به او برای به دست آوردن که آسیب و بازتوانی انجام شده در طول تمام این اجتماعی فاصله گرفتن و انحراف از پیدا کردن دکتر و امن است. او یک کار بزرگ خود را سالم و یادگیری سیستم ما و است که به او یک فرصت به مارکوس Mariota.”

آن کار این است که در زمان شارژ از برخی از بازیکنان فقط تمرینات هنگامی که او نقل مکان به منطقه لاس وگاس است. Weather underground مراقب بود که برای حفظ deniability قابل قبول با توجه به جلسات تمرین که اجازه نداشتند در تیم رسمی تنظیم می باشد.

“من نمی باید چیزی برای انجام با آن” weather underground گفت. “من نمی دانم هر چیزی در مورد آن دسته از تمرینات است. این اعتبار به Carr اعتباری به شور و شوق خود را برای بازی.”

یکپارچه سازی rookies

حتی با هیچ offseason هیچ نمایشگاه های نجومی و محدود زمان تمرین weather underground طرح هفت عضو کلاس پیش نویس به نزاع به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. گیرنده گسترده هنری Ruggs سوم باید شروع به سمت راست دور و Arnette می تواند به عنوان به خوبی. Jack-of-all-trades در حال اجرا پشت لین Bowden گیرنده گسترده برایان ادواردز linebacker تنر, الهه شعر و موسیقی, محافظت از جان سیمپسون و cornerback Amik رابرتسون می تواند همه باید نقش عمده ای اگر چه سیمپسون به احتمال زیاد بازی تنها در صورت آسیب به شروع پاسداران ریچی ناشناس و گیب جکسون.

“ما خوب بوده است برای ردیابی سریع بازیکنان در هر موقعیت weather underground گفت. “شما می توانید می گویند ما به حفر زمین در اینجا از نظر فهرستی سال اول, اما ما آن را ساخته شده است با بازیکنان جوان مثل مکس کرازبی Cle فرل بدیهی است که جاش Jacobs و شکارچی اکلاهما. Kolton میلر آغاز شده به عنوان یک تازه کار. براندون پارکر آغاز شده به عنوان یک تازه کار. ما در حال رفتن به ترس بچه ها جوان اما آنها باید برای به دست آوردن آن است.”

Marinelli, پروژه های

دفاعی مقابله با P. J. سالن دفاعی پایان Arden کلید و به میزان کمتر دفاعی مقابله با موریس هرست محسوب می شود پس به جهش کوانتومی از نظر کیفیت بازی. سالن انتخاب دور دوم در سال 2018 کلید یک سوم و هرست یک پنجم در رخی مکنزی پیش نویس نهایی به عنوان مدیر کل.

“آردن کردم به سالم ماندن. P. J. سالن آمد در اضافه وزن در سال گذشته است. Mo هرست تا به حال برخی از لحظات خوب اما ما باید این بچه ها را پشت سر هم بر روی صحنه ندارد. گرفتن میله Marinelli بهترین چیزی که من می توانید انجام دهید اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

هال داد هیچ نشانه ای از وزن خود را در توییتر و دیگر از او سنگینه پس از گرفتن “به لاس وگاس خوش آمدید” لحظه ای که شامل یک بلیط سرعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر