اظهارات اردوگاه پیشنمایش: پنج چیز را به نگه داشتن چشم در

اظهارات باز اردوگاه های آموزشی روز سه شنبه در Henderson, Nevada. من پوشش آن از امن اجتماعی فاصله 560 مایل است.

از خانه من در شرق خلیج من دسترسی به بازیکنان و مربیان فقط به عنوان هر کس دیگری خواهد شد: از طریق ویدئو کنفرانس تلفنی. و پس از تحت پوشش اظهارات خود را در طول 25 سال گذشته در اوکلند من خواهد شد ارائه بینش ارزشمند و نظرات آنها به عنوان آماده سازی برای فصل بازکن سپتامبر. 13 در کارولینای. (بزرگ وگاس, درب بازکن, در Allegiant ورزشگاه سپتامبر است. 21 یک شنبه هواداران علیه Drew Brees و پرستاران.).

شروع اردوگاه خواهد بود عمدی یک. جمعه آغاز می شود و چهار روز از COVID-19 تست و “مجازی” جلسات. سپس دو روز از physicals پس از یک هفته از مطبوع که شامل تکمیل فرم سفارش یک ساعت در طول و فارغ التحصیلی به یک ساعت و 15 دقیقه.

وجود خواهد داشت هیچ تماس تا Aug. 17 با بازیکنان کامل پد فقط 14 بار در فینال 21 روز از یک اردوگاه که سپتامبر به پایان می رسد. 6.

در اینجا پنج چیز به تماشا در ضمن:

معرفی خواهد شد و به منظور

آن شده است یک “هالیوود مربع” offseason همه کسب و کار در حال انجام از طریق ویدئو کنفرانس بر روی صفحه نمایش خود را با مردم در جعبه مانند بازی تلویزیون نشان می دهد.

برخی از اظهارات بزرگترین خاموش-فصل سرمایه گذاری از جمله شروع linebackers Cory لیتلتون و نیک Kwiatkoski خواهد آمد چهره به چهره با مربی جان weather underground, کارکنان خود و مدیر کل مایک Mayock برای اولین بار.

این روند در حال حاضر آغاز شده برای هفت عضو کلاس پیش نویس; هر یک از این بازیکنان قرارداد امضا شنبه.

Weather underground و Mayock باید بالید خود را در آوردن در فوتبال پیشرفته که عشق غواصی به کتاب تا آنجا که مسدود کردن و مقابله با. آنها به شما یک ایده از چه مقدار تازه واردان آموخته در مجازی خارج از فصل و زمانی که این اظهارات در نهایت این زمینه به عنوان یک تیم و رفتن را از طریق واقعی بازی می کند.

Weather underground رویکرد

Weather underground نیست یک بیمار مرد با طبیعت, و او می تواند حتی کمتر بنابراین با فشرده برنامه تمرین و هیچ نمایشگاه بازی های.

اظهارات مربی می اندازد زیادی در بازیکنان و انتظار آن جذب شود و در کوتاه مدت اجرا. خواهد weather underground ساده همه چیز در همه و اجازه می دهد تا برای این واقعیت است که زمان محدود است ؟ کمی احتمالا. اما نه خیلی زیاد.

Rookies های خاص را پیدا کنید سر خود را در حال نخ ریسی.

Follow the leader

آن را دوست دارم یا نه, Derek Carr برای یک فصل سوم با weather underground. در آخرین روز خود را در گردشگاه عمومی مرکز Carr روشن ساخته است او در آغوش یک تغییر از مناظر. آیا او آن را می پذیرد یا نه Carr شد گزیدگی توسط booing از طرفداران زادگاه زمانی که اظهارات خود را از دست داده خانه آخر در برابر جکسون.

در حال حاضر کار می شود به بیش از شروع بدون تغییر تیم است. او یک قفسه بالا تهاجمی خط تولیدی سال دوم دونده در جاش Jacobs و مواد منفجره rookie گیرنده در دور اول انتخاب هنری Ruggs III.

با وجود آنچه شما ممکن است اعتقاد داشته اند هیچ چیز کوتاه از تام بردی گدایی در دست و زانو به وگاس می گذرد را در مورد یک کارفرمایی تغییر دهید. به جای مارکوس Mariota می رسد به عنوان روشن شماره 2 که باید یاد بگیرند که یک سیستم جدید از زمین تا.

هماهنگ کننده پل Guenther خواهد شد برخی از توضیح به انجام اگر اظهارات نیست به طور چشمگیری بهبود یافته در دفاع در سال 2020 است.

Guenther تحت تفنگ

در حالی که weather underground ثروت از بازیکنان با تجربه خود را در سیستم دفاعی هماهنگ کننده پل Guenther نمی کند.

پایان دادن به عقب به طور کامل تعمیرشده با اضافات از لیتلتون و Kwiatkoski در linebacker و دیمون Arnette شاهزاده Amukamara جف هیت و Damarious Randall در ثانویه است. که حتی شامل Johnathan برام یک دور اول انتخاب کنید در سال 2019 که از دست داده بود برای این فصل در بازی افتتاحیه.

تازه واردان در خط دفاعی شامل عامل رایگان پایان کارل Nassib و دفاعی در مقابله با Maliek کالینز.

آن را سخت به خطا Guenther در سال 2018 زمانی که مهاجمان بودند و آهسته در دفاع. و یا در سال گذشته زمانی که آنها به سادگی نمی تواند در پوشش گیرنده.

با این سطح از مهارت های به روز رسانی قابل توجهی Guenther باید مخلوط همه که توانایی به یک واحد منسجم نیست و باید مقدار زیادی از زمان به قالب دفاع است که می تواند بازی رایگان و سریع است. Weather underground, سوگند توسط Guenther, اما اگر آن را یکی دیگر از لرزان دفاعی واحد او خواهید بود ادای سوگند در او به جای.

UFDAs آن را به سختی

با هیچ نمایشگاه بازی و محدود تکرار undrafted رایگان عوامل را پیدا خواهد کرد آن را دشوار تر از همیشه به کرک 53-مرد roster.

فهرست اسامی آغاز خواهد شد در 90 بازیکنان به طور معمول اما باید کمرنگ به 80 توسط Aug. 16 — روز قبل از تیم می تواند خود را نگه دارید برای اولین بار خالی تمرین.

دیگر از Dominik Eberle محل کیکر از ایالتی یوتا خواهد شد که رقابت با دانیل کارلسون, بهترین امید برای پیدا کردن بعدی Jalen ریچارد الک Ingold یا Keisean نیکسون را از تمرین تیم ملی که گسترش یافته است که از 10 تا 16 بازیکن به تیم انعطاف پذیری بیشتر باید COVID-19 تبدیل به یک موضوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر