‘Rachael Ray’ ارائه می دهد جدید قسمت شات از خانه میزبان


CBS Television توزیع را Rachael Ray می پیوندد صفوف دیگر را نشان می دهد — از جمله دیزنی Tamron سالن و زنده با کلی و رایان — که در حال حاضر تولید قسمت از خانه میزبان.

مرتبط با: لایحه Geddie خروجی ‘Tamron هال” به عنوان تهیه کننده اجرایی

در این هفته از 6 آوریل نشان می دهد درجه دو قسمت جدید تولید شده از ری شمال ایالت نیویورک خانه و شامل شوهرش جان Cusimano و سگ Isaboo به عنوان مهمانان ویژه. روز شنبه, مارس 6, Rachael Ray خواهد شد از ویژگی های سه دستور جدید با, شربت خانه اصلی نخود. Ray پاسخ خواهد viewer سوالات جمع آوری شده از رسانه های اجتماعی در مورد چگونه به طبخ از خود pantries و Cusimano را مخلوط کوکتل و به اشتراک گذاری از پیش ضبط شده اجرای موسیقی با گروه خود را “به انقباض غیر ارادی ماهیچه.”

یکی دیگر از خانه قسمت را هوایی در جمعه 10 آوریل با اشعه های سه دستور العمل برای ماهی تن کنسرو. HGTV به اندیشه هیزم نیز به اشتراک بگذارید در خانه صنایع دستی پیش از عید پاک در روز شنبه, مارس 12.

رفتن به جلو نشان می دهد ادامه خواهد داد به هوا قسمت شات از ری را به عنوان به خوبی به عنوان قسمت جدید که تولید شده بودند در مقابل مخاطبان استودیوی زنده قبل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>