کوانتومی Reorganizes مهندسی بخش با کلی مدیران پیشرو اولیه و ثانویه سازی کسب و کار


رهبری جدید برای کمک به رانندگی شرکت آلی و معدنی رشد

کوانتومی Corp. (NASDAQ: QMCO) اعلام کرد یک سازماندهی مجدد و مهندسی بخش ایجاد دو مدیر کل موقعیت های با P&L مسئولیت به رهبری شرکت اولیه و ثانویه سازی خطوط تولید و اضافه کردن یک کلید اجرایی نقش. مواضع فعال خواهد شد کوانتومی به گسترش رهبری آن در ذخیره سازی ویدئو و دیگر بدون ساختار داده ها و همچنین ساخت و در آن نقاط قوت در بایگانی و حفاظت از داده ها. سازماندهی مجدد پشتیبانی کوانتومی اهداف به رشد ارگانیک و از طریق استراتژیک خریداری و به گسترش آن مدل کسب و کار با تکرار جریان درآمد به عنوان سازمان شیفت به گزینه هایی مانند ذخیره سازی-as-a-service.

معاون رئیس جمهور و مدیر کل اولیه ذخیره سازی – اد Fiore

اد Fiore قبلا به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Atavium خصوصی ذخیره سازی داده ها نرم افزار شرکت متمرکز بر آوردن هوش کسب و کار به ذخیره سازی. Atavium ابرداده غنی فایل سیستم ترکیبی از زمان واقعی جستجو و تجزیه و تحلیل داده ها ارکستراسیون موتور به ارائه گردش کار اتوماسیون hybrid multi-ابر همکاری و سیاست های مبتنی بر داده ها قرار دادن. به عنوان GM اولیه ذخیره سازی Fiore ادامه خواهد داد به منظور توسعه کد منبع و مالکیت معنوی است که کوانتومی به دست آورد و از Atavium پیشرفت StorNext تحولات به آدرس مشتری نیاز برای کتابخانه رسانه ای, نرم افزار جستجو در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل ترکیبی چند ابر تجربه و سهولت استفاده. قبل از Atavium, Fiore به عنوان معاون سازی مهندسی برای دل جایی که او مسئول Compellent, EqualLogic و FluidFS تیم مهندسی.

همچنین پیوستن کوانتومی به عنوان یک مدیر فنی اولیه ذخیره سازی تیم است علامت Bakke یک صنعت کهنه بود که یکی از موسسان Atavium. Bakke است که به طور گسترده ای مورد احترام برای کمک های خود را به نسل بعدی با سرعت بالا ذخیره سازی شبکه های نوآوری – از جمله بازار اول سوییچ مجازی و اولین iSCSI محصولات – و رانندگی تلاش های در حال توسعه سازمانی گسترده ای از قابلیت های شبکه است که ضروری است برای ظهور ابر راه حل.

معاون رئیس جمهور و مدیر کل ذخیره سازی ثانویه – Bruno Hald

برونو Hald یک چاشنی مهندسی رهبر است که با کوانتومی برای بیش از 25 سال و در حال حاضر آگهی مهندسی تیم برای بایگانی و حفاظت از داده ها نمونه کارها محصول. او در طول زندگی حرفه ای Hald کمک کرده است تا توسعه و راه اندازی بسیاری از موفق ذخیره سازی سیستم عامل است که تولید درآمد قابل توجهی برای کوانتومی. در این نقش جدید او را اهرم تجربه گسترده خود را با hyperscale مشتریان شرکت های بزرگ و بزرگ نصب شده حساب برای کمک به مشتریان خود را به آدرس نیازهای ثانویه فضای ذخیره سازی.

“با ساختار شرکت و در محل کوانتومی بهتر است قادر به کمک به مشتریان که به دنبال چالاک همکاران و بیشتر راه حل های انعطاف پذیر مانند ذخیره سازی به عنوان سرویس ارائه شده است که می تواند آنها را قادر به آب و هوا امروز به سرعت در حال تغییر کسب و کار و آب و هوا گفت:” جیمی Lerner, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کوانتومی. “لازم به ذکر است که با این کار ما انجام داده ایم به توجیه هزینه های ما ساختار ما قادر به بالا بردن استعداد ما در حالی که کاهش هزینه های عملیاتی. اد Fiore و علامت Bakke, ارائه, راه اندازی, کالیبر استعداد است که ضروری است به ما اولیه ذخیره سازی نمونه کارها به ما انتقال به ارائه نرم افزار-تعریف راه حل. من هم هیجان زده برای ترویج Bruno Hald به یک نقش جدید است که ما را قادر به تمرکز بر روی نیازهای منحصر به فرد از بایگانی و حفاظت از داده های مشتریان که بستگی کوانتومی.”

منابع اضافی · به عنوان خوانده شده کتاب STaaS: یک مطالعه شرکت کاربر برداشت و مورد نیاز توسط ارزیاب گروه, بازدید: https://bit.ly/3aQm21p

در مورد کوانتوم

کوانتومی تکنولوژی و خدمات مشتریان کمک گرفتن ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای دیجیتالی – و حفظ و محافظت از آن را برای چند دهه. با راه حل های ساخته شده برای هر مرحله از داده های چرخه عمر کوانتومی سیستم عامل ارائه سریع ترین عملکرد را برای ویدئو با وضوح بالا تصاویر و صنعتی IoT. به همین دلیل پیشرو در جهان شرکت های سرگرمی, ورزش, فرانچایز, محققان, سازمان های دولتی و شرکت و ارائه دهندگان ابر در حال ساخت جهان شادتر و امن تر و دقیق بر کوانتومی. ببینید که چگونه در www.quantum.com.

کوانتوم و کوانتومی آرم یا ثبت علائم تجاری و یا علائم تجاری کوانتومی شرکت و شرکت های وابسته به آن در ایالات متحده و/یا کشورهای دیگر است. همه علائم تجاری دیگر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

“بندر امن” گفته: این آزادی مطبوعات شامل “رو به جلو” اظهارات. تمام اظهارات دیگر از اظهارات واقعیت تاریخی این اظهارات که می تواند تلقی اظهارات به جلو نگاه. به طور خاص اما بدون محدودیت, ایجاد, جدید, مدیر, نقش درون, کوانتوم, اظهارات در مورد هدف این شرکت به رشد ارگانیک و از طریق استراتژیک ادغام انتظار است که Atavium مالکیت معنوی خواهد شد سرعت بخشیدن به آینده StorNext تحولات و آدرس مشتری نیازهای توسعه سرمایه گذاری گسترده ای از قابلیت های شبکه و اثر جدید-هزینه های استخدام در این شرکت هزینه های عملیاتی اظهارات به جلو نگاه در معنای لنگرگاه امن. همه اظهارات به جلو نگاه در این آزادی مطبوعات بر اساس اطلاعات در دسترس کوانتومی در تاریخ در این خصوص. این اظهارات شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته و ابهامات از جمله اثرات مدیر کل نقش کوانتومی استراتژیک اعدام توانایی این شرکت همچنان به رشد ارگانیک و یا اجرای استراتژیک خریداری آیا Atavium مالکیت معنوی را در دستیابی به اهداف مورد نظر از شتاب آینده StorNext تحولات و پرداختن به نیازهای مشتری تاثیر هزینه های استخدام جدید در شرکت هزینه های عملیاتی و سایر عوامل که ممکن است باعث کوانتومی را با نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن ضمنی با این اظهارات به جلو نگاه. اطلاعات بیشتر در مورد این عوامل خطر مندرج در کوانتوم را دوره براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار, از جمله, اما نه محدود به آن دسته از خطرات و ابهامات ذکر شده در این بخش تحت عنوان “عوامل خطر” در کوانتوم گزارش سالانه در فرم 10-K زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 6 اوت 2019. کوانتومی صراحتا هر گونه تعهد برای به روز رسانی و یا تغییر آن به دنبال اظهارات, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا است.

  

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>