Pulitzers: آلاسکا پلیس گزارش می کشد بالا خدمات عمومی جایزه

توسط جنیفر Peltz | آسوشیتد پرس

نیویورک — به Anchorage Daily News and Marketplace برنده جایزه پولیتزر در خدمات عمومی دوشنبه برای روشن پراکنده پلیس از راه دور آلاسکا روستاها به عنوان یک تاخیر مراسم اعطای جوایز به رسمیت شناخته شده نوشتن و عکس و — برای اولین بار — صوتی گزارش در مورد موضوعات مختلف از تغییر آب و هوا به میراث برده داری.

خدمات عمومی برندگان تماس 600 روستا و قبیله ای و دیگر دولت های محلی و سفر با هواپیما, با سورتمه حمل کردن و برفی را نشان می دهد که یک سوم از روستایی آلاسکا جوامع تا به حال هیچ محلی حفاظت پلیس در میان دیگر یافته.

به “پرچین” سری موجب تغییرات قانونی و هجوم صرف قضات اشاره کرد در یک اطلاعیه به تعویق افتاد چند هفته برگزار شد و حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Anchorage Daily News, ویرایشگر, David alaska online گفت: سریال “نامیده می شود توجه به برخی از مشکلات واقعا جدی در آلاسکا است که نیاز به توجه برای یک مدت زمان طولانی است.”

“بیشتر وجود دارد که باید انجام شود” و کاغذ را حفظ خواهد کرد به دنبال این موضوع گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

نیویورک تایمز برنده گزارش های تحقیقی جایزه برای افشای وام چپاولگر در شهر نیویورک تاکسی صنعت و همچنین در این گزارش بین المللی جایزه برای چه قضات به نام “داستان enthralling گزارش در معرض خطر بزرگ” در مورد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به دولت است.

این بار نیز اهدا شد تفسیر جایزه برای مقاله که قدیمی, هانا جونز نوشت: به عنوان بخشی از مقاله بلند پروازانه 1619 پروژه که به دنبال throughlines برده داری در آمریکا زندگی به این روز است.

بار اجرایی ویرایشگر دین Baquet گفت: کارکنان — در یک نشست مجازی — که در این سال جایزه شد “معنی دار به خصوص از آنجا که آنها می آیند به عنوان ما در حال مدیریت زندگی ما تحت مشکل بزرگ حتی به عنوان ما تولید بزرگ روزنامه نگاری است.”

واشنگتن پست در گرمایش جهانی به رسمیت شناخته شد به گزارش توضیحی. روزنامه ردیابی نزدیک به 170 سال از متوسط سوابق نشان می دهد که 10 درصد از سطح این سیاره در حال حاضر بیش از یک افزایش 2 درجه سانتیگراد (3.6 فارنهایت) بیش از پیش صنعتی بار در آستانه رهبران جهان توافق کرده اند که آنها می خواهم سعی کنید به بیش از.

در حالی که این کشور در حال حاضر با تمرکز بر coronavirus “دیگر در سراسر جهان بهداشت عمومی بحران است بر ما” به عنوان جهان گرم سردبیر اجرایی مارتین بارون گفت.

دوشنبه جوایز به رسمیت شناخته شده در گزارش در سال گذشته قبل از این ویروس موجب بیماری همه گیر.

در توسعه است که به رسمیت شناخته شده چگونه پیشنهادهای جدید به ارمغان آورده است با توجه به گزارش هدف شنوندگان به جای خوانندگان یا بینندگان یک, اولین جایزه برای صوتی گزارش رفت و به “این زندگی آمریکایی,” لس آنجلس تایمز و ترجمه برای “کردن جمعیت” یک سؤال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باقی می ماند در مکزیک” سیاست های مهاجرتی است.

در یکی دیگر از جایزه لس آنجلس تایمز کریستوفر نایت برنده انتقاد جایزه برای چه قضات به نام “فوق العاده خدمات اجتماعی توسط یک منتقد” در بررسی یک پیشنهاد برای تعمیرات اساسی از L. A. County Museum of Art.

کارکنان Courier-Journal of Louisville, Kentucky در زمان اخبار و گزارش جایزه برای باز کردن بسته بندی نژادی و نابرابری و مسائل دیگر در موجی از فرماندار میبخشد.

دو پروژه های مختلف موفق به کسب گزارش ملی جایزه: Marketplace نگاهی به حوادث مرگبار در نیروی دریایی ایالات متحده و سیاتل تایمز’ بررسی نقص طراحی در مشکل بوئینگ 737 MAX جت.

ProPublica سردبیر رابین زمینه گفت: آن گزارش “گذاشته لخت اجتناب از مسئولیت های نظامی ترین رهبران ارشد.”

محلی گزارش جایزه رفت و به بالتیمور خورشید برای روشن قبلا نامعلومی مالی رابطه بین شهردار و بیمارستان های عمومی سیستم که به او کمک کرد تا نظارت.

نیویورکر در زمان از ویژگی های گزارش جایزه برای بن Taub قطعه در یک زندانی در پایگاه نظامی آمریکا در خلیج گوانتانامو کوبا. نیویورکر نویسندگان بری Blitt کردم سرمقاله زنهایی جایزه برای کار است که “کباب شخصیت و سیاست های ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید” را به عنوان قضات آن را دیدم.

آسوشیتد پرس برنده از ویژگی های جایزه عکاسی برای تصاویر ساخته شده در هند را سرکوب در کشمیر که در آن یک جارو حکومت و خاموش شدن ناگهانی از خدمات تلفن و اینترنت اضافه شده به چالش های جهان نمایش آنچه اتفاق می افتد در منطقه است.

AP عکاسان Dar یاسین مختار خان و Channi آناند snaked در اطراف موانع گاهی اوقات در زمان پوشش در غریبه ها ” خانه و مخفی و دوربین های گیاهی کیسه ای برای ضبط تصاویر از نیروهای پلیس و شبه نظامی عمل و زندگی روزانه. سپس آنها را به مقصد فرودگاه برای ترغیب مسافران به حمل فایل های عکس با آنها و آنها را به AP در دهلی نو.

“این روزنامه نگاران شجاعت و قانع کننده داستان سرایی نشان می دهد بهترین مطلق از آنچه ما انجام می دهیم” AP سردبیر اجرایی سالی Buzbee گفت.

رادیو فردا برنده breaking news, عکاسی, جایزه برای پوشش آن از اعتراضات را تکان داد که دلار هنگ کنگ است. Editor-in-Chief استفان آدلر گفت: “عکس ها “درخشان اسیر قدر از تظاهرات.”

در حالی که رسانه های بزرگ و همکاری کردم مقدار زیادی از به رسمیت شناختن کوچک فلسطین هرالد-مطبوعات در شرق تگزاس کردم پولیتزر برای جفری Gerritt این سرمقاله در مرگ و میر ناشی از زندان و زندانیان در انتظار محاکمه است.

در هنر دسته ها Michael R. Jackson موسیقی “عجیب و غریب حلقه” برنده درام جایزه. و Colson وایتهد “نیکل پسران” برنده جایزه داستان; او همچنین برنده در سال 2017 برای “راه آهن زیرزمینی.”

پولیتزر هیئت مدیره نیز صادر شده استناد ویژه دوشنبه به پیشگام آمریکایی آفریقایی روزنامه نگار و فعال حقوق مدنی ایدا B. چاه اشاره کرد “او برجسته و شجاع گزارش” در lynchings.

چاه شد یک روزنامه نگار و ناشر در اواخر 1800s و بعد کمک کرد پیدا حقوق مدنی و حق رای زنان گروه او در سال 1931 درگذشت. هیئت مدیره گفت: استناد می آید با یک ترکه از حداقل $50,000 در حمایت از چاه’ ماموریت با دریافت کنندگان اعلام خواهد شد.

اولیه پولیتزر مراسم که برنامه ریزی شده بود در آوریل 20, بود تحت فشار قرار دادند به پولیتزر اعضای هیئت مدیره بودند که مشغول پوشش همه گیر زمان بیشتری برای بررسی نهایی.

پولیتزر جایزه ای در روزنامه نگاری شد و اولین جایزه در سال 1917 و در نظر گرفته شده در این زمینه را از معتبر ترین افتخار در آمریکا

آسوشیتد پرس نویسنده Deepti Hajela کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>