تصویر از یک پخش زنده در 26 ژانویه شامل هوبئی استان فرماندار وانگ Xiaoding اتفاقی بیش از تعدادی از ماسک های تولید شده در ووهان.

واکنش در برابر چین پاسخ رسمی به ووهان شیوع کروناویروس را ترک کرده است مقامات محلی و دولت مرکزی تکاپوی جبران مسئولیت. در حالی که دولت مرکزی متهم کرده است مقامات محلی بودن “ناکارآمد” دولت محلی است یادآوری عمومی آن مسدود شده از به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی به دلیل شدت متمرکز سیستم اطلاعات کنترل. در همین حال نزدیک به 40 ، 000 نفر آلوده شده اند در چین و بیش از یک هزار فوت کرده اند.

اولین سرزنش سال نو چینی

با وجود دریافت اطلاع از این بیماری مرگبار در اوایل ماه دسامبر 2019, مقامات چینی در زمان بیش از شش هفته به آشکارا اعتراف میکنند که سلامت عمومی وضعیت رسیده بود بحران سطح.

به طور گسترده ای گزارش 20 ژانویه مراجعه به ووهان از لی کچیانگ نخست وزیر چین ساخته شده عمومی اذعان جاذبه شیوع. این دیدار بحث برانگیز شد که این اتفاق افتاد فقط دو روز پس از محلی ووهان دولت برگزار عظیم عمومی ضیافت برای سال نوی چینی با حضور بیش از 40 ، 000 نفر با وجود آگاهی کامل از خطرات.

به عنوان چین متخصص بهداشت و نویسنده حاکم سلامت معاصر چین هوانگ Yanzhong توضیح می دهد که در یک پادکست:

دولت محلی در جهت خراب کردن جو تصمیم گرفت به گزارش وضعیت واقعی.

سپس سرزنش دولت محلی

بعد از لی کچیانگ مراجعه به ووهان دولت چین به تغییر تاکتیک شناخته شده از سرزنش و اخراج اعضای دولت محلی به منظور حفظ اعتبار از دولت مرکزی و مهمتر از همه حزب کمونیست چین (CCP).

یکی از اولین را سرزنش بود ووهان شهردار ژو Xianwangکه تلاش کردند تا بهانه ای برای در حال حاضر بدنام ضیافت:

به همین دلیل Baibuting جامعه ادامه داد: میزبان این ضیافت در سال جاری بر اساس قبلی قضاوت است که از گسترش این بیماری همه گیر شد محدود بین انسان ها به وجود نمی شد به اندازه کافی هشدار دهنده است.

به عنوان در هر مورد انتظار اسکریپت ژو به همراه فرماندار وانگ Xiaodong و ووهان, پارتی, منشی, Ma Guoqiang از هوبئی استان (که در ووهان واقع شده است) نیز به یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 26 ژانویه. مطبوعات رویداد تبدیل به یک فاجعه بزرگ و پس از هر دو مقامات نمایش داده می شود مطلق عدم آگاهی در مورد بحران و بی پرده اظهارات که افزایش حس ترس و وحشت در میان مردم است.

اولین فرماندار وانگ خرابکاری سه بار در هنگام پاسخ دادن به یک سوال ساده در مورد تعدادی از ماسک های موجود برای مردم محلی است. او کاهش تعداد محلی, ماسک, تولید از 10.8 میلیارد دلار به 1.08 میلیارد دلار و در نهایت 1.08 میلیون. تصویری از کنفرانس مطبوعاتی به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی چینی و توییتر:

هوبئی استان فرماندار وانگ Xiaodong در شب ژانویه 26 در طول پخش زنده کنفرانس مطبوعاتی در پیشگیری از این نوع جدید از ذات الریه بیماری صحبت کردن در مورد تعدادی از ماسک های تولید شده در ووهان. او گفت: سالانه خروجی بود 10.8 میلیارد قطعه است. پس از یک در حالی که او گفت: آن را 1.8 میلیارد دلار و سپس او را دوباره به 1.08 میلیون.
این لینک نیز می توان به پخش پس از 47 دقیقه و 59 دقیقه.
من قصد دارم دیوانه پس از تماشای آن

این خطا به هنگام تولد به الگوهای رفتاری مسخره ناتوانی دولت های محلی و خود مطلق عدم آمادگی. در همان رویداد مقامات نیز نمایش داده می شود عدم هماهنگی:

در حالی که فرماندار وانگ گفت که لوازم پزشکی در تامین کوتاه مدت در هوبئی شهردار ژو اعلام کرد که این کمبود شده بود کاهش.

تبر از سقوط در مقامات بهداشتی برای شروع:

اگر دولت مرکزی نیز به سرزنش ؟

در طول یک مصاحبه تلویزیونی در 27 ژانویه شهردار ژو ارائه شده به استعفا و کامل را سرزنش:

رفیق Ma Guoqiang و من مایل به قبول مسئولیت است. اگر در پایان شما می گویند کسی باید پاسخگو شما می گویند توده ها را راضی نمی کند, پس از آن ما در حال حاضر به دلجویی از جهان توسط استعفا.

اما در حالی که او در 27 ژانویه اعلام tows خط حزب قبلا ژو تا به حال ساخته شده غیر معمول بیانیه در لیگ برتر لی کچیانگ مراجعه به ووهان در 20 ژانویه:

به عنوان یک دولت محلی رسمی پس از من به این نوع از اطلاعات من هنوز منتظر مجوز قبل از من می تواند آن را آزاد کند.

در حالی که آشکاری این بیانیه که در واقع یک انتقاد مستقیم از دیدار رؤسای حکومت. پس در سال 2013 خلق چین در جمع مقدار زیادی از قدرت برای دولت مرکزی و استانهای این به این معنی بسیار محدود فضا محلی برای تصمیم گیری در مسائل حساس.

به عنوان چین محقق جود Blanchette از واشنگتن بر اساس مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی توضیح می دهد:

مرکزی-محلی روابط در یازدهم عصر را دیده شدید diminishment محلی در سطح استقلال که منجر به شهرداری و ایجاد کرد مقامات در انتظار سیگنال های روشن از بالا قبل از آنها اقدام کنند.

با وجود پکن ادعای دولت مرکزی ممکن است شایسته یک مقدار قابل توجهی از سرزنش. در 11 ژانویه این تیم را اعزام به ووهان به این نتیجه رسیدند که همه چیز تحت کنترل:

بيماران بیماری و اپیدمی وضعیت در حال حاضر قابل کنترل گفته وانگ Guangfa عضو ملی پزشکی تیم متخصص برخورد با این وضعیت.

در عین حال در یک بی رحمانه و جالب و تاب وانگ Guangfa بود خود را آلوده به ویروس. این حس طنز تلخ از دست داده است در مقامات محلی در ووهان و جاهای دیگر.

Xi Jinping شده است غیر منتظره ای low-profile پس برتر لی کچیانگ مراجعه کنید. این تفسیر به عنوان یک شکل سیاسی خود حفاظت داده که نتیجه مبارزه با کروناویروس نامشخص باقی مانده است.

اما یازدهم نمی خواهد بود قادر به اقامت در خارج از کانون توجه بسیار طولانی. در 5 مارس سال 2020 چین در حال برگزاری سالانه آن “دو جلسه” (两会 در چینی) که سالانه در جلسات عمومی از دو بدن که رای در تصمیم گیری های سیاسی در سطح ملی است.

به عنوان ویکتور Shih یک محقق چینی نخبگان اشاره یازدهم را جداسازی و حذف نامزدهای دیگر ثابت ممکن است خطرناک برای مدیریت سیاسی خود تصویر اگر نه بقا:

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش تاثیر ووهان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im