جلسه عمومی حضور محدود به عنوان Northland شهرها, استان ها, اعلام شرایط اضطراری

دلوت شهردار امیلی لارسون در روز سه شنبه اعلام کرد یک اورژانس محلی پیوستن به منطقه دیگر شهرها و استان ها گرفته اند که همان گام برای هماهنگی بهتر کمک و منابع از اطراف حوزه های قضایی و دولت است.

در میان اثرات اعلام این دلوت شورای شهر را سهشنبه در دستور کار جلسه روز دوشنبه جلسه به طور منظم برگزار خواهد شد و بدون اعضای عمومی در حضور. شهرستان سالن در حال حاضر بسته شده و غیر ضروری کارکنان.

نظرات عمومی را تشویق به ارسال جلوتر از زمان به [email protected] رئیس شورای گری اندرسون گفت: نظرات قرار داده خواهد شد به ضبط و خواندن با صدای بلند در این نشست به عنوان طولانی به عنوان آنها نیست بیش از حد طولانی است.

مثل همیشه جلسات انجام خواهد شد زندگی می کنند دسترسی عمومی تلویزیون کانال 180 و KUMD رادیو و همچنین زنده جریان آنلاین duluthmn.gov/city-council.

“ما در تلاش برای نگه داشتن دولت شفاف و عملکرد برای همه ما شهروندان ما در حال حرکت به این طبیعی جدید که در آن ما خواهد شد که دسترسی به جلسات برای نمایندگان و مردم از طریق وسایل الکترونیکی” اندرسون گفت: اخبار تریبون.

“نمایندگان خواهد بود قادر به حضور در اتاق اگر آنها احساس می کنید که خود ایمنی یا ایمنی خود و خانواده و جامعه نمی تواند به خطر بیافتد” او گفت:. “اما اگر شورا یک عضو خانواده با نقص ایمنی موضوع و یا هر, و آنها نمی خواهند به در ملاء عام و در همه آنها خواهد بود قادر به تماس از طریق یک کنفرانس خط.”

بیماری های همه گیر به طور خاص اختصاص در مینه سوتا را باز جلسه قانون اما این مقررات باید به ندرت اگر تا کنون تصویب شده است گفت: علامت Anfinson وکیل برای مینه سوتا روزنامه انجمن و متخصص در نشست عمومی قوانین و مقررات.

“من به یاد داشته باشید زمانی که آن را تصویب رسید من تقریبا با صدای بلند خندید که چگونه غیر ضروری به نظر می رسید به” Anfinson گفت. “و پس از آن زمان برای سال های بسیاری از آن را کاملا غیر ضروری است. هیچ کس تا کنون آن مورد نیاز است. اما در اینجا ما هستند. بنابراین مقامات دولتی در حال تلاش برای مرتب کردن این همه.”

قانون می گوید که نهادهای دولتی می تواند فیزیکی خود را ملاقات فضاها و انجام کسب و کار از طریق تعاملی تصویری و یا کنفرانس تلفنی و اگر به طور منظم پروتکل ها “عملی نیست و یا محتاطانه به دلیل یک بیماری همه گیر بهداشت و یا در مواقع اضطراری است.”

این سازمان هنوز هم باید “به حدی عملی … اجازه می دهد تا یک فرد برای نظارت بر این دیدار به صورت الکترونیکی از یک مکان از راه دور” با توجه به جلسه قانون است.

ناظر شهردار چاد بخش گفت: شورا رای جمعه شب به نزدیک تالار شهر و ادامه انجام در جلسات حضوری اما بدون مخاطب برای آینده ای نزدیک است. جلسات در Proctor نیز در دسترس از طریق تلویزیون عمومی و بخش گفت: این شهرستان در حال تلاش برای به دست آوردن یک سیستم تلفن برای ساکنان به تماس با اظهار نظر عمومی.

او گفت: آن را از قلمرو امکان است که جلسات به زودی می تواند نقل مکان کرد و به یک پلت فرم مانند اسکایپ.

“این یک هدف متحرک” بخش گفت. “این است که جدید به همه. هیچ کس واقعا آگاه از آنچه اتفاق خواهد افتاد بعدی و همه چیز در حال تغییر از یک ساعت.”

این دلوت هیئت مدیره مدرسه رفت و بدون مخاطبان در شنبه نشست اما هنوز تصمیم گیری چگونگی ادامه جلسات آینده از جمله برنامه ریزی مصاحبه با سرپرست فینالیست در روز پنج شنبه و جمعه.

محدوده آهن منابع و توانبخشی هیئت مدیره برگزار خواهد شد خود را صبح روز چهارشنبه جلسه از طریق کنفرانس تلفنی. هیئت مدیره ارائه شده تماس بگیرید و اطلاعات خود را در وب سایت خود را به طوری اعضای عمومی می توانید گوش دادن در.

St. Louis County حرکت خواهد کرد و آن, مارس 24 جلسه از مورس تاون هال نزدیکی الی به دلوت دادگاه است.

“برگزاری این جلسه در دولوت اجازه می دهد تا فن آوری گزینه برای هر کمیسیون یا کارکنان به تماس از طریق تلفن و شرکت از یک مکان از راه دور اگر آنها را انتخاب کنید” سخنگوی دانا Kazel گفت: با توجه اعضای عمومی را تشویق به ارسال سوالات و نظرات در نوشتن قبل از جلسه به جای حضور در.

ویرجینیا لغو شهرستان جلسات کمیسیون, اما آن شورای ملاقات برای یک کمیته از کل جلسه سه شنبه با مخاطبان محدود به 10 نفر شهردار لری Cuffe جونیور گفت.

“ما نیاز به آن است که هر کسی که یک جلسه — حتی فقط یک جلسه بین کارکنان شهرستان — که آن را بیش از 10 نفر,” Cuffe گفت: با توجه به امکانات شهرستان تعطیل هستند و تنها ضروری پرسنل در حال گزارش به کار می کنند.

این دلوت اقتدار فرودگاه ارائه متوجه جمعه که آن را نزدیک روز سه شنبه به طور منظم جلسه هیئت مدیره به تشویق نوشته شده نظرات به ارسال شده و با توجه به ضبط در دسترس هستند و بعد از آن بنا به درخواست.

اما Anfinson گفت که در مورد به نظر می رسد به نقض قانون که نیاز به آژانس به منطقی اجازه می دهد از راه دور نظارت از این نشست است. وکیل گفت: احتمال وجود خواهد داشت “برخی تصادفا” به عنوان دولت شکل از چگونه برای ادامه جلسات خود را در یک وضعیت بی سابقه ای.

“من فکر می کنم مشکل همه ما در حال رفتن به صورت در حالی است که بسیاری از این قوانین و روش ها تا به حال هرگز قبل از استفاده” Anfinson گفت.

در علاوه بر این به برنامه ریزی شورای رسیدگی دلوت انجام شده از طریق خدمات عمومی کمیسیون و حفظ میراث جلسات کمیسیون روز سه شنبه.

این شهرستان دارای 32 تخته و کمیسیون و نه همه می تواند به توقف کار خود را برای هفته ها یا ماه ها در یک زمان, شهرستان, سخنگوی کیت ون Walid اشاره کرد. برای مثال کمیسیون برنامه ریزی و شورای شهر باید به بررسی اقدامات ارائه شده در برخی زمانبندی و یا آنها را به طور خودکار تایید شده است.

“ایمنی کارکنان ما نمایندگان شهرستان و مردم شماره یک اولویت” لارسون در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که همه چیز نگران کننده در حال حاضر است که مردم احساس اضطراب و نامشخص است اما می دانیم که شهر دولوت ادامه خواهد داد به شما ارائه با خدمات شما نیاز دارید. ما هنوز در حال کار برای شما ادامه خواهد داد به انجام این کار. جامعه ما قوی است و انعطاف پذیر و ما را از این طریق دریافت کنید.”

اخبار تریبون کارکنان نویسندگان Adelle Whitefoot و بردی اسلاتر کمک به این گزارش.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>