PTC: HBO باید جریان ‘Sesame Street’ رایگان به خانه نشین بچه ها


پدر و مادر تلویزیون شورا خواستار HBO به جریان خود را برای اولین بار اجرا Sesame Street قسمت به صورت رایگان و رسانههای خود را کنار بگذارند و ترویج روزانه یک بلوک آموزشی و اطلاعاتی برنامه نویسی به کمک کنترل از راه دور آموزش و پرورش تلاش در سن coronavirus.

خیابان کنجد استفاده می شود به هوا برای اولین بار در تلویزیون اما در حال حاضر ايران در HBO قبل از خود را noncom پخش پنجره.

“با بسیاری از بسته شدن مدارس به علت قرنطینه خانواده بهره مند خواهد بود تا حد زیادی از برنامه های طراحی شده برای تدریس و آموزش کودکان در تمام سنین” گفت: PTC جمهور Tim زمستان از درخواست برای پخش E/I بلوک.

“جریان سیستم عامل نیز نیاز به کمک به خانواده ها توسط اجتماعی-دورى کودک با مضمون و محتوا از دیگر محتوا در نظر گرفته شده برای بزرگسالان” زمستان گفت. “بیش از حد بسیاری از جریان سیستم عامل های کودکان را قادر به دسترسی آسان به سن-محتوای نامناسب گاهی اوقات قرار دادن بچه ها راست مطالب بعدی بسیار صریح و روشن محتوا. با عمیق خود را در خانه تخصص تکنولوژی رابط کاربری بهتر طرح می تواند و باید اجرا شود.”

رسانههای مورد نیاز برای تهویه آموزشی و اطلاعاتی, برنامه نویسی, اما نه در روزانه بلوک. FCC همچنین به تازگی سست kidvid تعهدات در رسانههای. خدمات آنلاین هیچ محتوای آموزشی مورد نیاز از آنها فراتر از دسترس FCC مطالب مرتبط با قوانین.

در ضمن غیرتجاری ایستگاه های تلویزیونی در حال بازگشت به تلویزیون آموزشی را با ریشه های آموزش از راه دور تلاش در حداقل 25 متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>