PTC, تماس, برای, بازگشت, تلویزیون, خانواده, مشاهده ساعت

پدر و مادر تلویزیون شورا نامیده می شود در شبکه های پخش برای بازگرداندن وبگاه خانواده ساعت (8-9 p. m.) و یک روز بلوک آموزشی و اطلاعاتی برنامه نویسی با توجه به این که تعدادی از کودکان و نوجوانان در حال حاضر خانه نشین با توجه به همه گیر.

“در طول این فوق العاده ترین زمان در تاریخ ملت ما هر یک از شما منحصر به فرد قرار بود مثبت و منبع قدرتمند برای هر کودک و هر خانواده در آمریکا” PTC جمهور Tim زمستان نوشت. “من با احترام اما تماس فوری در این پنج از شما به صورت جداگانه و یا حتی شاید در مجموع به استفاده گسترده رسیدن به خود پخش سیگنال های بیشتر در خدمت به منافع عمومی است.”

مرتبط با: PTC می گوید: HBO باید جریان Sesame Street رایگان

پنج گرفتن نامه از زمستان شد جورج, گونه, مدیر عامل شرکت CBS Entertainment Group; Charlie Collier, مدیر عامل شرکت, فاکس, سرگرمی; Mark Pedowitz رئيس جمهور CW Television Network; Jeff پوسته مدیر عامل شرکت NBCUniversal; و دانا Walden, رئیس, Disney Television Studios & ABC سرگرمی.

FCC ایجاد خانواده مشاهده ساعت در سال 1975 تحت فشار منتقدان پخش محتوا اما دادگاه آن را خلاف قانون اساسی در سال 1976 پس از برنامه نویسی اصناف آن را به چالش کشید, آیا به عنوان نورمن لیر پس از CBS نقل مکان کرد همه در خانواده از آن 8 p. m. مدت زمان 9 بعد از ظهر

قاضی Warren J. فرگوسن برگزار شد که FCC تا به حال تحت فشار صنعت به تصویب محتوا محدودیت ایجاد یک ملی سانسور هیئت مدیره در نقض متمم اول قانون اساسی هر چند او گفت که ساعت درست خواهد بود اگر آن را به طور داوطلبانه به تصویب رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>