معترضان صحبت کردن کال پردیس

برکلی — صدها نفر از فعالان دوشنبه در دانشگاه کالیفرنیا Sproul پلازا به عنوان بخشی از universitywide اقدامات در حمایت از UC Santa Cruz دانشجویان تحصیلات تکمیلی اخراج در هفته گذشته.

چند ده UC Santa Cruz دانش آموزان که شروع شده بود wildcat اعتصاب از جمله درجه بندی اعتصاب به تماس توجه به آنچه که آنها را به عنوان قابل دفاع زندگی و شرایط کار اخراج شدند جمعه گذشته است.

اقدامات در چندین دانشگاه از جمله در سانتا کروز در پنجشنبه ساخته شده است تا به یک صبح مه در اطراف محوطه دانشگاه و ظهر رالی.

“ما خواستار همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشجویان و استادان در دانشگاه به ما بپیوندید برای یک روز کامل از کار توقف. بیایید تعطیل UC!” گفت: در حال پرواز در یک Facebook حساب به نام ما پرداخت بیشتر UCB.

“این به این معنی شما لغو کلاس های خود را در سخنرانی خود در ساعات اداری و جلسات خود را و یا نگه داشتن آنها را در اعتصاب خط در Sproul!”

بیانیه ای که توسط دانشگاه کالیفرنیا دفتر رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند در برابر معترضان خواسته برای هزینه زندگی, تعدیل قابل توجه دانش آموزان است.

“UC است دلسوز به دانشجویان فارغ التحصیل و نگرانی است. با این حال صدمه زدن به دانشجویان خودداری نمرات و امتناع از تدریس در کلاس مناسب است و روشن است نقض UC-UAW توافق مذاکرات دسته جمعی” در این بیانیه خوانده شده در بخش. “UC معتقد است پیشرفت در مسائل پیچیده مانند مسکن تنها می تواند زمانی که ما با هم کار کنند و تعامل معنی دار و متفکر بحث است.”

یک دانشگاه برکلی سخنگوی کاهش یافته است به نظر امروز اقدامات و دانشگاه کالیفرنیا سخنگوی پلیس بازگشت نیست یک تماس درخواست در مورد هر گونه تاثیر ممکن است در دانشگاه امنیت عمومی.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>